Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon ön tampon hakkında

hsynckrr

Kayıtlı Üye
Merhaba;Ekran Alıntısı.JPG
fotoğraftakine benzer bir ön tampon uygulaması yaptırmak ıstıyorum. Bu görüntü için tampon değişimi gerekir mi ? Ya da hangi işlemleri yaptırmam gerekir ? (fotograf sahibi arkadasımıza mesaj attım ancak cevap gelmedıgı için kendisinden onay almadan fotografı kullandım; konu ile ilgili anlayışını rica ederim şimdiden.)
(Leonumu Ekim ayında teslim alacağım inşallah arkadaşlar; şuan exeo kullandıgım için sistemde o işaretli)

Son düzenleme:
ALACAĞINIZ ARAÇ FR DONANIM İSE TAMPON DEĞİŞTİRMEDEN HALLEDİLİR AMA DEĞİLSE FR TAMPONU TAKMANIZ GEREKİCEK BİLDİĞİM KADARIYLA BU TAMPONLAR SADECE FR DONANIMIYLA GELİYOR SONRADA ALT SİYAH LİP TAKILIR UCUZ BİŞEY

ön lip 60-70 lira birşey tampona gelince siyah bant çekiyorlar bu şekli alıyor yapılan birkaç araba gördüm 1.2 tsi araca birebir aynı olmaz ama benzer biraz

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    94.9 KB · Görüntüleme: 61
Arkadaşların dediği gibi vu tampon sadece fr da bulunuyor. Lip ve filmle iş halledilir. Ancak fr tamponda sis farları bölümü de biraz farklı. Ama bu küçük farklar için tamponu değiştirmeni önermem

Bilgiler için çok teşekkür ederim. Lip ve film de karar verdim şuan :)

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Aynısı olmuycaktır. Plaka altındaki girintiyi yere doğru genişleyen ızgara bölümü zaten gösteren cıkma falan bulabilirsen ucuza malolur

Geri
Üst Alt