Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon - ön panjur nikelajı

orcuna

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Kapalı otopark bariyerimizin aniden yerden yükselmesi sonucunda ön panjur nikelajını çatlattım.
Tamir olamayacak gibi ve yenisinin fiyatı da sanırım oldukça yüksek. Alternatif olarak logosuz panjur uygulamayı düşünüyorum. Ancak karar veremedim. Bu şekilde bırakmakta bir çözüm. :) Farklı bir önerisi olan var mı?

Ayrıca anadolu yakasında logosuz panjur ürününü inceleyebileceğim bir yer biliyor musunuz?

İlginiz için şimdiden çok teşekkürler,

Ekli dosyalar

• Nikelaj.png
    Nikelaj.png
    46 KB · Görüntüleme: 38
Geçmiş olsun kardeşim içerden yapıştırıp sonra kaplat nikelaj olan bölümü oşekilde kullana bilirsin 125₺ idi sanırım komple panjur

tavsiyem logosuz mat siyah nikelajsız panjur her zaman aracın görünümünü değiştirir.logo ve nıkelaj yakışmıyor krom desen basitleştiriyor...benım aracın ön logosuyla beraber panjur kuş çarpması sonucu kırıldıçbende logosuz aldım çok memnunum...internet sitelerinde araştırıp alabilirsiniz istersen fr yada logosuz leon panjuru orjınal seat parça kodunu verebilirim...geçmiş olsun

tavsiyem logosuz mat siyah nikelajsız panjur her zaman aracın görünümünü değiştirir.logo ve nıkelaj yakışmıyor krom desen basitleştiriyor...benım aracın ön logosuyla beraber panjur kuş çarpması sonucu kırıldıçbende logosuz aldım çok memnunum...internet sitelerinde araştırıp alabilirsiniz istersen fr yada logosuz leon panjuru orjınal seat parça kodunu verebilirim...geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim üstat, parça kodu araştırma için faydalı olur sanki.

Geri
Üst Alt