Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon çeşitli satılıklar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

m__kani

Kayıtlı Üye
1-ön tampon
2-arka tampon
3-orj 16 inc jant (lastiklerin durumu ıyı olmadığı için ücretsz vericem )
4-orj kol dayama
5-kalorifer petek kromları
6-bagaj çıtası
7-krom ayna kapakları

bi fiyat düşünmedim zaten aşagı yukarı belli fiyatlar.. lazım olan arkadaşlara yardımcı olurum. ürün karşılıgı takasta olur

mert eski kasamı makyajlımı belirt istersen jantlar hangi tip orjinal aç biraz hatta resim varsa tam süper olur kardeşim

orjinal jantlarımı satmıştım zamanında,kışın üstündekileri söküceğim için 16lara talip olabilirim.fiyat olarak ne istiyosun?

mert eski kasamı makyajlımı belirt istersen jantlar hangi tip orjinal aç biraz hatta resim varsa tam süper olur kardeşim
murat yazmış abı zaten :D makyajsız ama ben makyajlı aero tampon taktırdım gerçi.yekta abi kargo adresini özelden atarmısn. kol dayamayı göndereyim.bu arada resim var ama yükleyemedim

yener sen ne veriyosun ? :D
yanlış anlama hani kışın 18lerle gezmek istemediğim için alıp bunları takmak istiyorum,15de olsa 14de olsa dert değil benim için..zamanında 300e vermiştim bitik lastiklerim ile stylance jantlarımı,uyarsa eğer 300e alırım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt