Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Ön kol dayama kapağı ve kapı kolu

METEGE

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracı yeni aldım alırken de gördüğüm toplamda üç eksiği vardı. Biri ABS ışığı idi onu diğer açtığım konuda sağolsun arkadaşlar şip şak çözdüler :) iki eksiği daha var

1- ön kolçağın kapağının arkadaki sağlı sollu küçük kolları ve
2-şöför kapısının kolu alt taraftan vidanın girdiği yerden kırık

Açıkçası kıta imali tamir etmek istemiyorum varsa bunların yenisini veya çıkmasını alıp takmak istiyorum. bu bahsettiğim malzemeler ayrıca satılıyor mu sıfırını veya çıkmasını satan bildiğiniz yerin site adresini verirseniz sevinirim. Şunları haledeyim kafam rahatlasın vag dan uzun kodlamalara geçeçeğim....

Tahmin yürüteyim öncelikle:

Kol dayamayı çıkma bulma ihtimaliniz dışında, ebay üzerinden de bakın. Hatta ebay.de üzerinde bulma şansınız daha yüksek.

Kapı içi ise zibil gibi :)

Döşeme renginiz nedir?

Eğer Sanayi sitesine yakın iseniz Antep'te siz bu hafta içi bakmaya çalışın. Yoksa Kayseri' de önden kazalı olup dağıtılmış füme leon var, onun kapı iç döşemesinin fiyatını öğrenirim size. Hatta kol dayama sağlamsa onu da öğrenirim.

Nerden biliyorum: Sol arka iç stopumu kırmış birisi. Onu aradım, koskoca Kayseri'de Leon arka stopu bulamadım. Bir tane dağıtmışlar onu da satmışlar!

Kolcağı eskisinden daha iyi bir şekilde hatta kırılmayacak şekilde esnek olarak tamir ettim, cuk diye oturdu yerine ama kapı kolunu naapcam bilmiyorum. Kapıyı kapatırken kesin elimde kalacak bir iki haftaya :D Araç döşemesi bej, sanırım komple döşemeye entegre ayrılmayan bir parça vidanın girdiği taraf....

Yok, gördüğüm aracın kapı içi gri idi... Nette çıkma bakalım. Oto2000'e sorun bi.

Geri
Üst Alt