Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Ön Kaput Sorunu!

Aa öyle miymiş :p İlk gördüğümde ben de noluyo dedim ama öyleymiş yapacak bir şey yok. Artık hoşuma bile gidiyor kerata :)

Artik hic takilmiyorum bu tur kucuk ayrintilara gecen hafta 1.6tdi golf highline sahibi bir arkadasimla beraberdim bana aractak ufak tefek sikintidan bahsettiki benimkiler hic kalir onun yaninda 12.000 tl fiyat farki verince haliyle beklentide cok oluyor tabi. Kul yapisi binin gezin takilmayin ufak tefek seylere.

Artik hic takilmiyorum bu tur kucuk ayrintilara gecen hafta 1.6tdi golf highline sahibi bir arkadasimla beraberdim bana aractak ufak tefek sikintidan bahsettiki benimkiler hic kalir onun yaninda 12.000 tl fiyat farki verince haliyle beklentide cok oluyor tabi. Kul yapisi binin gezin takilmayin ufak tefek seylere.

+1907 insan alışıyor zaten zamanla :D

yaw bide aracn kitpcklrn arsnda bi kgt vr aracn beygrni 90 gstriyo czmdm
bide hill holderda srnmu var anlamdm yks yukri prkedrkn r den d ye aldm frendn aygmi ckp gza kklndm arac kaydrdi az daha arkdkine gmydk vlla :D bide hp ypio bnu gaza dkndgn an tepkiyi alio frenleri salio gazida gec vernce kayiyo arac aslinda hic kaydrmmsi lzm kanmca ;)

freni brknca araci tutyr fkt gaza bastgn anda az da olsa kaydryr dmk istdgm bu normalmi szce

freni brknca araci tutyr fkt gaza bastgn anda az da olsa kaydryr dmk istdgm bu normalmi szce

hill holder ayak frenden kalktıktan sonra 3sn. kadar frenle uygulamaya devam eder..gaza basıldıktan sonra bırakır..ve hissedilir şekilde bırakır araba gitmek isterken..ve şu zamana kadar hill holder olup da geriye 1cm. kaydıran sistem görmedim..ya ayağınızı gaza basıp sonradan çekiyosunuzdur ya da enteresan bi şekilde sistem öyle ayarlanmıştır..

bunun yanında mesajlarınızı okumak zor oluyo..mesajlarınızı daha özenli yazarsanız her şey daha net olur..

O önemli dğilde 90 beygir kafama takıldı ya kitapçıkların içindeki bir kağıtta seatların motor bilgileri yazıo leon içinde 66Kw 90 Bg yazıo dikkat eden oldmu ayrıca arcn türkçe kitapçıgı yok :D

O motorun 90hpliği de var, 105liği de o yüzden olabilir mi :) Sizin motoru temsil etmiyodur. Bende de sanırım bahsettiğiniz kitapçık var ve 90hp'den 245hp'ye kadar bütün motorlar yazıyo :D

yaw bide aracn kitpcklrn arsnda bi kgt vr aracn beygrni 90 gstriyo czmdm
bide hill holderda srnmu var anlamdm yks yukri prkedrkn r den d ye aldm frendn aygmi ckp gza kklndm arac kaydrdi az daha arkdkine gmydk vlla :D bide hp ypio bnu gaza dkndgn an tepkiyi alio frenleri salio gazida gec vernce kayiyo arac aslinda hic kaydrmmsi lzm kanmca ;)

bu nasıl Türkçe ya, biraz özen göstersek

Geri
Üst Alt