Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Ön Far yardımı tavsiyeleriniz ?

ReDLeoNn

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar,benım araçta orjinal far var normal beyaz yanıor xenon felan değil yani! Ampül felan taktırmayın dedı arkiler patlıyormuş sonradan dedıler nekdr dogru yanlış orasınıda bılemıyorum:S xenon ve angel eyes far taktırmayı düşünüyorumda tavsiyeleriniz nedir acaba? Netten araştırdım bı kaç marka var hangı marka yada modelleri önerirsiniz? Bi yardım ederseniz çok memnun olurum,şimdiden tşkürler... :eek:key:

Firma Adı: Dursun Usta
Ne üzerine Çalıştığı: Elektik, Aydınlatma, Mercek far v.s.
Ustanın Adı: Dursun USTA
Telefon: 0533 965 58 57
Adres: Gülsuyu köprüsü civarı / ISTANBUL
Adres Tarifi: E5, Kartal istikametinde gülsuyu köprüsünden çıkınca ilerde sağdaki ilk dükkanlar..

bu konuda sana yardımcı olucaktır..
senden ricam forumda lütfen msn dili kullanmayalım..teşekkürler.

Adres Tarifi: E5, Kartal istikametinde gülsuyu köprüsünden çıkınca ilerde sağdaki ilk dükkanlar..

teşekkürler yardımın için..

+1907

Sislere farlarına xenon düşünmezsen tak dimond vision ya da cyrstial vision philips marka hiç bir şey olmaz çok da güzel..

beyaz ampul biraz şans işi gibi. bendede narvanın beyaz ampulu var 1 yıldır sorun yok.ama verim olaraka xenonun yerini tutamaz

Geri
Üst Alt