Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Şöför tarafı cam sorunu..üzücü olay

- 48 -

Kayıtlı Üye
bugün üzücü bir olaya yaşadım..ama Rabbim beterinden korumuştur inşeALLAH...
görkem le praktikere gidiyorduk..
camı açarken takur tukur etti.. kaldırdım kaldırırken de aynı takur etti..
ne oldu diye açma düğmesine bastım ve cam düştü..
önce kırıldı zannettik biraz uğraştık açtık ama uzun iş olunca bi camcı bulduk..ama o da bişey yapamadı..
cam kaldırma motorunda sorun yok..ipi sarmıştır dediler..ve kopmuş olabilirmiş..
yanlız cam aşağıda kaldı elle kaldırdık..ve bantla tutturduk....
şimdi biri bantı kesse aabanın içine girer arç sokakta duruyor..bantlar gevşiyor..cam düşebilir....
arkaya otoparka alamıyorum...çapraz da girsem araba şasilerin üstünde askıda kalıyor...
işte burda sorun ve sorum devreye giriyor..cam düşmesin diye ne önerirsiniz.....

Branda cek abi üstüne en güzeli benimde eski aracımızda oldu antalyanın en işlek sokağında eve geldik sabaha kadar beklemiştik üstüne battaniye örtmüştüm :D geçmiş olsun abi

camı hıc tutturmak la ugrasma abı catlatırsın da zaten onla ugrasırken yavasca ıcerı bırak camı naylonla flan kapatıp ıdare et garaja koycaksanda.Bu arada bu şasidekı butun modellerın kronık sorunu bu,cam motorunda yada mekanızmada sorun yok,kucuk b ayak var camı kaldırna o zamanla kırılıyor yada asınıyor,kilitciler ona alternatıf metal b parca ayarlayıp koyuyolar basıt b sorun

abi sapı plastik olan bir tornavidanın ucunu bezle sar sonra cam tam kapalıyken camla döşemenin arasından sok sıkıştır benim başımada gelmişti benzer olay 205'te camcıya götürene kadar öyle yaptım

Aslında kapının iç kısmı kolay sökülür orayı açıp içerden camın altına birşey tutturabilirsin abi ama karanlıkta zor olur.Yakın çevrende kapalı otopark varsa oraya bırak abi.Başka bir seçenek aklıma gelmiyor.

xx

Mk4 VW Golf, VW Bora, 1M Leon, bunlarda kronik diye biliyorum. Aynı şaseye sahip a3 dede varmı aynı porblem?

Geri
Üst Alt