Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lenso D02 Jantlarımı Satıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrtsnr

Kayıtlı Üye
İyi Akşamlar Arkadaşlar...

Lenso D02 Jantlarımı Satıyorum.. Corsa D kasaya taktığım 4*100 4*108 bijon aralıkları uyumlu 17x7J ET42 jantlarımı satıyorum...

Corsa'yı anneme bırakıp kendime Seat Leon aldığım için satıyorum...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-x-7j-jant-5bin-km-kullanilmis-34076002/detay

Kullandığım Araç 1.2 olmasına rağmen herhangi bir kasma yada fazla yakma olmamıştır.. Jantlar Hafiftir.

...Son Fiyatım 700TL'dir...

saolun.. valla leona uysa aldığım gibi takıcam da.. bijonlardan dolayı uymuyo.. böyle dolu dolu jantları seviyorum :) leona alacağım jantta ya böyle olacak yada 5 kollu güzel bi jant alırım :) "bbs seat sport"ları ayrı bi kenara koyuyorum tabi :) bunları satarsam coilover jant lastik durumunda rahatlarım.. 2-3 ay içinde hepsini tamamlarım ama satamazsam biraz daha sıkışıcam :(

Adaptör vasıtasıyla Leon'a uyar bunlar. Bijon ölçüsü değiştirmek için spacerlar var.

biliyorum fakat güvenli olmadığını okumuştum.. Kırılabilirmiş zorda olsa.. Birde leonda bence 17 küçük durur.. Corsada bile 17 yetmiyodu gözüme küçük geliyodu.. Aynı jantı almak istersem 18ini alırım bu sefer leona...

biliyorum fakat güvenli olmadığını okumuştum.. Kırılabilirmiş zorda olsa.. Birde leonda bence 17 küçük durur.. Corsada bile 17 yetmiyodu gözüme küçük geliyodu.. Aynı jantı almak istersem 18ini alırım bu sefer leona...

Jantın kırılma ihtimali neyse, spacerınki de odur :) Ki jant kırılır spacera bişey olmaz..
Bahsettiğim spacerlar tornacıda yaptırılan 20 liralık spacerlar değil. Alman malı kaliteli malzemelerden yapılmış paslanmaz spacerlar.

1250 gibi birşeydi sanırım.. nisanda filan aldım...

Jantın kırılma ihtimali neyse, spacerınki de odur :) Ki jant kırılır spacera bişey olmaz..
Bahsettiğim spacerlar tornacıda yaptırılan 20 liralık spacerlar değil. Alman malı kaliteli malzemelerden yapılmış paslanmaz spacerlar.

eibach spacerlar bu adaptör görevini görüyor mu yoksa eibach'ınkiler sadece jantı dışarda mı tutuyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt