Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lenovo yetkili servis ve sorunum

Byefsane

Kayıtlı Üye
Cihazımı 26.12.2013 te istanbul bilişimden aldım.
lenovo y510p sli notebook
cihazım 15 subatta adaptörden gelen bir alarm seklindeki sesle cihazım tamamen kapandı ve yanık kokusu geldi.Bunun üzerine servisine gönderdim ve cihazımın ekran kartının su ile temas ettiği ve anakart la birlikte yandığı söylenmiştir.Cihazım toplamda 50 günlük kullanma sürem oldu ve su ile kesinlikle temas görmemiştir.Kendimi savunamıyorum .Cihaz adaptörden gelen bir alarm seklinde sesten sonra tamamen kapandı.bir dahada acılmadı.

lenovo serviste yardımcı olabilecek bir üyemiz varmıdır.ayağım kırık ve ameliyat olduğum için ben gelemiyorum

Bende de y510 var bir ara wireless beni deli ediodu 2 kere degisrirdiler ama cozemediler sonrasinda degistirmeyi reddettiler en son sikayetimvar.com sitesine sikayetimi yazdim hala duruodur heralde ertesi gun hemen telefonla ulastilar tekrar istanbula yolladim sonra degistirdiler cok sukur cozuldu siz normal ugrasmaya devam edin ama bence sikayetimvar.com a kesinlikle yazin lenovo gercekten takip edior o siteyi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yazdım efendim sıkıntımı arkadaslar yanan ekran kartının alt kısmında yapıskan yada buna benzer bir malzeme ile karsılasmıslar ekran kartı yanmıs anakartıda yakmıs ve sıvı temasından kaynaklandığı söyleniyor tamamen rezillik cihazın sli ekran kartı ısıdan kondansatörleri patlamıstır.Cünkü is cıkarmıstır karttada bu mevcut 20140219_151615.jpg

Ekli dosyalar

• 20140219_151615.jpg
    20140219_151615.jpg
    136.4 KB · Görüntüleme: 12
Geçmiş olsun...

teşekkür ederim ismail abi bilgisayar 50 günlük yandığım durum budur yaptırmadım bilgisayar 1320 tl onarım bedeli cıkardılar su teması yoktur diye olanları hiçbirsey katıp cıkarmadan anlattım ama yapacaklarını yaptılar.cihazımı yaptırmadan istedim tüketi haklarında bilirkişi raporu tutturacağım

Zor bir durum. Peki firma neden garanti kapsamında yapilmadığına dair yazılı bir kağıt verdi mi? Muhakkak al, ondan sonra tüketici mahkemesine başvur.

Zor bir durum. Peki firma neden garanti kapsamında yapilmadığına dair yazılı bir kağıt verdi mi? Muhakkak al, ondan sonra tüketici mahkemesine başvur.

ismail abi resimdede eklediğim gibi kartta alevli bir yanma olmus değil sıvı temesinda ya beyaz benekler olur.ancak is dediğimiz kavram cıkmaz resmen bu pc de alev cıkmıs ve sonmüş görünüyor.Elime bir tekfil mektubu gönderdiler zaten abi 1320 tl lik bir fatura keyfin bilir durumuna geldi

Resmi İnceledim Bende elektronikçiyim Yanığın olduğu böldege en ufak bi sıvı teması gözükmüyor bu servisteki çalışanlar baya bi salak heralde flux'ı sıvı olarak görebiliyolarsa ne diyim artık lenovo gibi bi markanın böyle yapması akıl almıyor.

peşini bırakmayın derim gerekirse istanbul bilişime teslim edin ordan servise göndersinler firma üzerinden servise gitmesinin büyük yararı oluyor.

Resmi İnceledim Bende elektronikçiyim Yanığın olduğu böldege en ufak bi sıvı teması gözükmüyor bu servisteki çalışanlar baya bi salak heralde flux'ı sıvı olarak görebiliyolarsa ne diyim artık lenovo gibi bi markanın böyle yapması akıl almıyor.

peşini bırakmayın derim gerekirse istanbul bilişime teslim edin ordan servise göndersinler firma üzerinden servise gitmesinin büyük yararı oluyor.

teşekkür ederim bilgiler için bana bu yanıkla alakalı detaylı bilgi verebilirmisiniz ben tuketici hakem heyetine basvuracağım cihazımın onarımını yaptırmadım cihazım geri geliyor.bilgileriniz ve deneyiminiz cok önemli benim için

Geri
Üst Alt