Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lena teyp için AUX kablosu

Merhaba ben bu şema ya göre yaptım olmadı Şase yi sadece tek 14 no dan aldım ve her vida dan da Şase almıyor ona dikkat süper oldu.

Merhaba arkadaşlar,

Sonunda kablo geldi ve haftasonu denemeleri yapıp aux kablosunu çalıştırabildim.Cep telefonum ve oblio mp3 çalar ile çok iyi bir ses aldım.
Kalitesiz kaset adaptöründen bıkanlar yada bir kabloya 160TL vermek istemeyenler için resimli bir anlatım ekliyorum, umarım kullanacakların işine yarar.

Eğer siz yapmak istemezseniz işin ehli bir oto ses ustasına yaptırabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olursa memnuniyetle cevap veririm.

Ekli dosyayı görüntüle 5391
Hocam merhaba ben de 2006 İbizama uygulamak istiyorum aux girişi. Alana teyp var uzerinde. Bu kabloyu alsam isimi gorur mu? Bi de urunun linkibi pm atarsab sevinirim.

Merhaba Presimistanblue,
Aşağıda senin için 2 çözüm yazdım, umarım işini görür.

Çözüm: 1
Konnektörün adı Mini ISO-8 , istersen büyük elektronikçilere gidip konnektörü araştırabilirsin.
Sonrasında benim yaptığım şemaya göre bir ses kablosu (5tl) ekleyip yapabilirsin yada bir elektronikçiye yaptırabilirsin.

Çözüm: 2
Aşağıdaki e-bay linkindeki ürünü satın alabilirsin.

http://www.ebay.com/itm/AUX-LINE-IN...12730745?pt=Kabel_Stecker&hash=item3a6b906e79

Fakat Satıcı ürün açıklamasına şöyle yazmış;
"Grundig kullananlar (Yani biz) satın aldıktan sonra mesaj atsınlar, ona göre looplu (şaseli) kablo gönderelim"

Aldıktan sonrada şöyle bişeyler yazabilirsin satıcıya. "I have a Seat Ibiza and Grundig radio, can you send loop/correct cable?"

Ürün 4 Euro, 4 Euro'da kargo ücreti var, toplam 8 Euro yani 25TL gibi bir fiyata gelmiş olacak. Ortalama 6-8 günde elinde olur.

Merhaba Presimistanblue,
Aşağıda senin için 2 çözüm yazdım, umarım işini görür.

Çözüm: 1
Konnektörün adı Mini ISO-8 , istersen büyük elektronikçilere gidip konnektörü araştırabilirsin.
Sonrasında benim yaptığım şemaya göre bir ses kablosu (5tl) ekleyip yapabilirsin yada bir elektronikçiye yaptırabilirsin.

Çözüm: 2
Aşağıdaki e-bay linkindeki ürünü satın alabilirsin.

http://www.ebay.com/itm/AUX-LINE-IN...12730745?pt=Kabel_Stecker&hash=item3a6b906e79

Fakat Satıcı ürün açıklamasına şöyle yazmış;
"Grundig kullananlar (Yani biz) satın aldıktan sonra mesaj atsınlar, ona göre looplu (şaseli) kablo gönderelim"

Aldıktan sonrada şöyle bişeyler yazabilirsin satıcıya. "I have a Seat Ibiza and Grundig radio, can you send loop/correct cable?"

Ürün 4 Euro, 4 Euro'da kargo ücreti var, toplam 8 Euro yani 25TL gibi bir fiyata gelmiş olacak. Ortalama 6-8 günde elinde olur.
Teşekkür ederim cevabiniz icin. Bi kac gun oldu yurtdisindan şu kabloyu satin aldim kargoda şu an. Bu isimi görür degil mi? Elime gecince montaj esnasinda yardimlarinizi beklerim tekrardan :)
166769f2822dbf83c424c04e415f281c.jpg

Rica ederim,
Tabikide işinizi görür, sadece şase yapmak gerekebilir, onuda burdan yada pm'den konuşuruz.
Biraz el oyalayan ama basit bir işlem ;)

Geri
Üst Alt