Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ledli Park Ampülü ( Beyaz )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ama snn plakalıklarda iimiş bnmki gbi :)

abi önceden ledli bişiler vardı bende lamba da yakmıyodu..
en son bi kaç ay önce Erya'dan Philips'in park ampulünü aldım modelini vs. bilmiyorum onu Erya'dan öğrenebilirsin ama çok memnunum..neden aydınlatma şuana kadar kullandıklarım arasında en güçlüsü velakin rengi de xenonlarla uyumlu olcak renkte..

bende zamanında mtec park ampulu kullandım dışı mavi beyaz yanıyor muazzam aydınlatma bekleme bence sarılardan bile az.bu arada xenonlarını hallettinmi makyajlıda uyum problemi vardı,xenonlar olmayınca park a mı yöneldin yoksa xenonları hallettinde park larıda değiştirerek uyum sağlamaya mı çalışıyon ;)

MTEC de kullandım parklarda ama öyle pek de pahalı değildi muhtemelen çakmasıydı onlarda da hiç bi sorun çıkmamıştı..

Timur p.tesi taktıracağım makyajlıya xenonları, şimdi taktırdığımda park ampülleri sarı sarı sırıtacak bu yüzden onlarıda değiştireyim istiyorum.

Çok sırıtıyor ondan değiştireyim istiyorum gözüme batıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt