Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ledli Park Ampülü ( Beyaz )

Konu, 'Arıyorum' kısmında PATRON tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    Arkadaşlar makyajlı leonuma ledli beyaz park ampülü arıyorum. Burada sanayide buldum fakat arıza lambası yaktı.. Özellikle kullandığınız arıza lambası yakmayan ledli park ampülü acil olarak almam gerek. Netten bulabileceğimiz bir link yada tam olarak ismi varsa tavsiye edebileceğiniz, çok sevinirim...

2. hakan_leon

hakan_leon SCW Üyesi

381
    0
    16
    Arıza lambası yakmasının tek sebebi ledin fazla akım çekmemesi ve devre tamamlamamasıdır. Bunu önlemenin 2 yolu var. Birincisi lede gerektiği ohm da direnç bağlanması böylece bir ampul kadar akım çekerek arıza ışığı yakmaz fakat bu iyi bir çözüm değildir. İkincisi ve biz bunu kullanıyoruz. Lede gerektiği kadar teyp ampulü bağlayarak aracı kandırmak. Bu teyp ampulleri yeşil renkte kafası küçük fişli olarak satılıyor.(Biz 4 tanede kandırabildik) Babam elektronik teknisyenidir. Ve kendisi bizim araca teyp ampulü takarak arıza ışığının yanmasını çözdü. Kendisi ikinci yolu öneriyor. Avatarımdan ledli park ampulüne bakabilirsiniz.
    http://www.seatclubworld.com/album.php?albumid=101

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    Teşekkür ederim bilgi için, fakat biraz zahmetli senin dediğin iş. Ayrıca seninkiler xenon gibi duruyor :) Piyasada xenon farlara uygun ledli beyaz park ampülleri var daha önce kullandım arıza lambası yakmayan ama şimdi bulamıyorum.. :S

4. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    serbay onlardan bulursan banada haber verirmisn kanka?

5. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    gel bizim sanayiye erhanın orada var istediğin kadar alırsın..

6. EAGLE01

EAGLE01 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

179
    2
    0
    Ben taktım ledli, arıza lambası yakmadı hatta bütün lambalarım beyaz led benim ancak araba farklılığı sorun yaratıyor galiba :(

7. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    evet araba farklılığı var, hyundaime taktım onda sorun yok. Leona deneyen varsa özellikle paylaşırsa iyi olur. Kıvanç arıza ışığı yakarsa.. P.tesi uğrayayım o zaman zaten servise gelecem

8. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    arıza ışığı yakarsa ufak bir aparat takıyorlar..beyni kandırıyormuş ampul varmış gibi gösteriyor :D accık pahalı ama o aparat söylemedi deme :D

9. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    engincim toledoda hiçbir uyarı vermiyor ama uzun vadede sıkıntı çıkıyor ben ondan dolayı içışıkları falan tekrar orjinale çevirdim toledoda şuan sadece arka plaka aydınlatması ile parklar ledli

10. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    Benim parklarda Mtec var arıza yakmıyor.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş