Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ledli Park Ampülü ( Beyaz )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim parklardan tak en güzeli hem gösterişli :) sinyal sarısı

yok ustaa beyaz istiyorum özellikle.. ledli beyaz..

ledli alcaksan dibi beyaz plastik olandan alma. onlar yakıyor arızayı

Bi ara volkan(aux) sipariş vermişti bende ondan aldım. Arıza lambası felanda yakmadı, hepsiburada dan almıştı herhalda. Yiğit ve Can alınan yer hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilir :)

ledli alcaksan dibi beyaz plastik olandan alma. onlar yakıyor arızayı

dikkat ederim :)

Bi ara volkan(aux) sipariş vermişti bende ondan aldım. Arıza lambası felanda yakmadı, hepsiburada dan almıştı herhalda. Yiğit ve Can alınan yer hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilir :)

evet evet.. hatta bende almak istemiştim.. o konuyu bulamadım toplu olarak alınmıştı varmı linki acaba bakayım ona.

fikrin olsun diye resimde ekliyeyim :)

plaka1.jpg

plaka ampül sormuo park ledi soruo sanırm :S

yok yahu sorduğum sey park ampülü dipsiz park ampülü.. ama 4lü ledli park ampülü oluyor ufak onlar güzel aydınlatıyor hemde bem beyaz... Ayrıca plaka aydınlatmasıda yaparım Sercan aldıgı yeri bi bulsa :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt