Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Led xenon hakkında

Bende led kullandım fakat gerekli aydınlatma yapmadı ve yanıp yanıp sönmeye başlayınca zenon ampule geçtim ve gayet iyi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mk3 Leonun ampul tipi
Kısa H7
Uzun H7
Sis H8

Biz aliexpressten 'r3' marka 9600lm( ampul başına 4800lümen) led alıp kullanıyoruz aydınlatma gücünden gayet memnunuz standart ampulden ciddi anlamda daha iyi aydınlatmaya sahip burda satılan niken ve photonun 1-2 modeli ilede karşılaştırdık 1tık daha iyi aydınlatmaya sahip olduğunu gördük soğutucusuda metal püsküllü olduğundan fan sesi yada arızası derdi yok, arıza lambasıda mk2 leon haricinde yakmadı.
Mk3 leonda ve ibizada kapakların içine sığıyor.

Benimle birlikte aynı ledi kullananlar
@goku (2014 ibiza h4far-sis)
@İlkerfr682(2016 leon uzun-kısa-sis)
@berkgiray77 (2016 leon sis)
@kartal59 (2014 ibiza h4far-sis)
@59yr558 (2016 ibiza h4far)
@depness (2013 leon sis)
@Ghngkn (2016 leon sis)
@JLL (2013 leon sis)
@dincer89 (2008 leon kısa ''vagcom ile ampul kontrolü kapatılarak'' )
@Seçkin Fr 811 (2015 leon kısa-uzun-sis)

Trakya'dan gönderildi..

Ekli dosyayı görüntüle 15862

Aliexpresden aldığım led xenonlar geldi ve montajını yaptık çok şık durdu ve aydınlatma bklediğimden çok daha iyi tavsiye ederim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar açıklamalar vs. güzel aşağıdaki ürünü buldum fakat renk seçin diyor hangisini seçmeliyim, bende 2016 serat leon a alacağım. sis için H kaç olması lazım
[doublepost=1519049200,1519049103][/doublepost]Led

Photon h8,h11 uyumlu 5000lümen aldım taktım, 3 gün oldu arıza ışığı yakmadı fakat renk uyumu olmadı pek çok parlak ve daha beyaz kaldı orjinal farlar hafif sarıya donuk yanıyor

Geri
Üst Alt