Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Led tv

fiyatını bildirirmisin, benim arkadaşım alacak 1-2 haftaya kadar düğün yapıyor birlikte bakmıştık hatta bi sorarım en son kaça bırakıyorsunuz? Gerçi o samsung düşünüyordu ama makul iyi fiyat olursa fikri değişebilir. PM atarmısınız.

İhtiyacı olan yok sanırım, Ürün siparişimi iptal ediyorum. Konu silinebilir.

Kardeşim koyar koymaz hemen satılacak diye bişi yokki bak benim ihtiyacım var mesela ilanın içeriğini silmişsin göremiyorum

Kardeşim koyar koymaz hemen satılacak diye bişi yokki bak benim ihtiyacım var mesela ilanın içeriğini silmişsin göremiyorum

Bu satış senin bildiğin anladıgın tarzda bir olay değildi.Sadece arkadaşa su an tanınan bir fiyata buradan bir ürüne sahip olma fırsatı idi.....

Ürün 46" Vestel Terranova 400 hz Led tv idi.Alınabilecek fiyatta bu cihaz için bence çok uygundu.Muadili markaların ürünleri 3500 tl ve üzerinde bulunmaktadır.

vallaha keşke haberimiz olaydı neyse malı batsın bi dahaki sefere inşallah

Geri
Üst Alt