Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEd stop

Blackwhite222

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2015 stayle paket aracıma led stop takmayı düşünüyorum varmı taktıran yada uyumlumudur bilgisi olan varmı acaba

Arkadaşlar 2015 stayle paket aracıma led stop takmayı düşünüyorum varmı taktıran yada uyumlumudur bilgisi olan varmı acaba

Servisler de olmaz diyorlardı sanırım ama yapan birkaç kişi duydum arka stopta led takılınca sadece kodlama gerekli sanırım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Hiç bir fikrim Yok sadece arıza aşığı yanıyor dıyordular ama geri vites ışığı yapmayanda varmış taktıran arkadaş Yok mu acaba hıc

Ben yaptırdım aracım 2014 ibiza bir sıkıntı yaşamadım 1 sene oldu herhangi bir problem yok hocam Avrupa yakasında bağcılar Güngören sanayi sitesinde bir usta çözdü benim işi çok yere gittim çözemediler orası çözdü vagcom da var çok iyiler bu işte

Ben yaptırdım aracım 2014 ibiza bir sıkıntı yaşamadım 1 sene oldu herhangi bir problem yok hocam Avrupa yakasında bağcılar Güngören sanayi sitesinde bir usta çözdü benim işi çok yere gittim çözemediler orası çözdü vagcom da var çok iyiler bu işte
selam. 2015 referance ibiza aracım var. aynı işlemden yaptırmak istiyorum. Arıza lambası felan yaktığı söyleniyor. Yardımcı olabilir misiniz.

Geri
Üst Alt