Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

led paket hakkında

yenal

Kayıtlı Üye
herkeze iyi günler seat leon 1.2 tsi 2015 veya üstü almayı düşünüyorum led paket hakkında bi kaç sorum olucak öncelikle led paketli bir araçta gece öndeki lambalar sarımı yanıyor beyazmı sadece gündüz farlarımı beyaz yanıyor yoksa normal farlardamı sis farları beyazmı sarımı (sarı ise lede cevirdiğimizde muayeneden geçmeme durumu varmı) bide iç lambalar (ayak aydınlatma orta aydınlatma güneşlik aydınlatması) beyazmı yoksa sarımı ilanlara baktıgımda led paket yazanların bir kısmında iç aydınlatmalar beyaz kimisinde sarı şimdiden teşekkurler

not: elinde led paketın gece görünüş fotografı olan arkadas varsa atabılırmı

Merhaba,
Seat Full Led paket aldığınızda ön farlar, gündüz farları, plaka aydınlatmaları dahil beyaz yanar. Sisler 2016 ve öncesinde sarı halojendir, 2017 ve sonrasında beyaz leddir. Ek olarak 2016 ve öncesi tüm iç aydınlatmalar sarı ampüldür. Dilerseniz iç aydınlatmaları beyaz lede çevirebilirsiniz. İnternete "seat full led" yazıp görsellere bakarsanız daha detay görebilirsiniz.

bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederım sis farlarını sonradan led yapsak muayene de sıkıntı çıkarırmı ?

Eğer sisleri led ampül ile değiştirirseniz muayenede sorun çıkmaz.
Ancak 2016 ve öncesi Leon larda ilk versiyon full led olduğundan, standart far aydınlatması yetersiz kalması sebebi ile, sisli ve yağışlı havalarda görüş mesafeniz azalır. Görsellik harici fayda sağlayamazsınız.
Tavsiyem bütçenizi az daha zorlayarak makyajlı 2017 model almaya çalışın.

Merhaba,
Seat Full Led paket aldığınızda ön farlar, gündüz farları, plaka aydınlatmaları dahil beyaz yanar. Sisler 2016 ve öncesinde sarı halojendir, 2017 ve sonrasında beyaz leddir. Ek olarak 2016 ve öncesi tüm iç aydınlatmalar sarı ampüldür. Dilerseniz iç aydınlatmaları beyaz lede çevirebilirsiniz. İnternete "seat full led" yazıp görsellere bakarsanız daha detay görebilirsiniz.

dediğiniz gibi internetten baktım ama istediğim şeyi göremedim genelde xenon farlarla ilgili olarak var sonradan takılma orjinal olarak bir resim bulamadım genelde gündüz farı resimleri mevcut uzun ve kısa farı beyaz olan orjinal bir resim bulamadım 2015 ve üstü gündüz farı, uzun ve kısa farlar beyaz dediğinize göre doğrudur demi

2016 advanced paket sahibi olarak
Sadece sisler sarı
İç aydınlatma ların tamamı torpido harici beyaz led
İstediğin resim tarzını tam yazarsan akşama çekebilirsem atarım

2016 advanced paket sahibi olarak
Sadece sisler sarı
İç aydınlatma ların tamamı torpido harici beyaz led
İstediğin resim tarzını tam yazarsan akşama çekebilirsem atarım

çocu resımde gunduz farlarını cekmısler uzun far ve kısa farda beyazmı yoksa sarımı

Geri
Üst Alt