Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Led on wheel

bana da ağaçi gibi gelen şeylerdi ama bunu çooook beğendim hatta canım çekti..
koşan ar..alevler dans eden adamlar harbi güzel..ama bizde cezayı yeriz hemen

dans eden figür bence mükemmel gözüküyo :) design ı istediğimiz şekilde yapma seçeneği bu cihazı daha da güzelleştiriyo.Bizim ülkemizde böyle birşey olsa eminim cok yaratıcı şeyler yaparlar :eek:

İnsanların eylence diye tabir ettikleri bazı şeyler bazı insanların maddi kazancı :)

Gayet şık bence yapılabilir ancak herşeyin bir bedeli var :)

Yurtdışında mükemmel , Türkiyede apaçi olarak karşılanabilicek bir zamazingo :)

valla muratım sana sonuna kadar katılıyorum ve destekliyorum gerçektende öle denebilicek bi zamazingo :D ben jantlarımla mutluyum :D

bana da ağaçi gibi gelen şeylerdi ama bunu çooook beğendim hatta canım çekti..
koşan ar..alevler dans eden adamlar harbi güzel..ama bizde cezayı yeriz hemen

burda filmsiz cama bile film var diye ceza kesen bizim güzel yurdumuzun güzel polisinden ne bekliyosun ki abicim :D:D:D

kesinlikle katiliyorum :) fakat o alevler manyak gorunuyor!.. tabi bir kadin olarak oyle bir sey taksam herhalde tum zibidileri de pesime takmis olurum. :(

valla merve bizim ülkemizdeki apaçilerr çok fazla olduğu için gerçekten bütün zibidiler takılır güzel bi leonu bi bayan kullandığını görünce :)

Geri
Üst Alt