Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Led farlar - bmw'den yenı teknolojı

İlk Bir a8'de gördüm ve aynadan merceklerine bakiim nasılmış dedim. Farın Şeklini çözemiyorum. Altta gündüz ledleri yanıyor yukarısında şerit şeklinde gelen ledler var :) Sonra internetten baktığımda led farların çıktığını öğrendim. R8 v10'daki farlarda çok şık duruyor :) Audi daha erken hamle yaptı :) Yeni değil yani teknoloji.
aynen öyle audi daha erken yaptı ANCAK bir farkla EN iyisini yapamadı =) bir de audi de ki TAMAMEN LED aydınlatma değildi içinde yine halojen ampul vardı diye hatırlıyorum.
Best or Nothing diyen mercedes piyasanın en iyisi şu anda, automotosport dergisinin yurtdışından direk çeviri olarak aldığı geçen ayki sayısında 60 farklı model arasında en başarılı aydınlatma cls'de olduğu ortaya çıktı...

Geri
Üst Alt