Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LED FAR

Önceden çok maliyetli oluyordu, aracı satıp ledlisini almak daha kolay oluyordu. Pek bişey değiştiğini sanmıyorum ama büyük ihtimalle ön arka far grubu, beyin, sigorta altyapısı değişip araca kodlanması gerekecektir. Farlar tek başına 10.000 lirayı rahat geçer zaten.

Led far ın sana sadece maliyeti 7.500 tl bence bu olayı tekrar düşün üstüne Yazılım ve beyin den çıkan sensörlerin değişmesi gerekir biraz uğraştırır seni parası onemlı degıl dersen bile zaman kaybı ve o sensoru herkes yapmaz

Led far ın sana sadece maliyeti 7.500 tl bence bu olayı tekrar düşün üstüne Yazılım ve beyin den çıkan sensörlerin değişmesi gerekir biraz uğraştırır seni parası onemlı degıl dersen bile zaman kaybı ve o sensoru herkes yapmaz
Sensöre gerek yokki eski far çıkıp yenisi takılacak ve kodlama (kodlamayi kendim yaparım) da dediğin gibi farlar tanesi 2000 TL fiyat istiyorlar 2000 stop takımı oldumu 6000 TL pahalıy oluyor...gecen takım halinde bir yerde buldum farlar ve stoplar 4500 dedi sahibinden.com da adamlar kapıda ödeme kabul etmedi cikmaciymis önce 1000 TL kapora ver dedi sonra paranın tamamını hesaba yatir mali göndereyim dedi bende güvenemedim..

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önceden çok maliyetli oluyordu, aracı satıp ledlisini almak daha kolay oluyordu. Pek bişey değiştiğini sanmıyorum ama büyük ihtimalle ön arka far grubu, beyin, sigorta altyapısı değişip araca kodlanması gerekecektir. Farlar tek başına 10.000 lirayı rahat geçer zaten.
Sigorta alt yapısı değişmiyor bildigim kadarıyla çünkü farların kendi üzerinde beyin dedikleri şey var eskiyi çıkarıp yeniyi takıyorsun ..sonra kodlama yapıyorsun parçaları biraz uyguna bulabilsrm

Herkese slm aleyküm LED far mecarasi kötü bitti sahibinden.com da iki adet LED far buldum adamla anlaştım Tuğba far isimli farciymis uğur gözüm isimli bir vatandas Aksaray'da dükkanı varmis,,adamın hesabına 3500 TL gectim ve dekontun açıklama kısmına iki adet far bedeli diye not düştüm.. bir adet far gönderdi bir haftadır whatsapta yazisiyoruz oyalayip duruyor,,ne diğer far geldi nede paranın yarısı bu gün karakola gidip şikayetçi oldum bakalım sonuç ne olacak..

Geçmiş olsun, bu tür işlerde ya yüz yüze yada güvenli onaylanmış alış veriş sitelerinden almanızı tavsiye ederim. Umarım mağduriyetiniz bir an önce giderilir.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun, bu tür işlerde ya yüz yüze yada güvenli onaylanmış alış veriş sitelerinden almanızı tavsiye ederim. Umarım mağduriyetiniz bir an önce giderilir.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tskr ederim,,haklısın yüzyüze görüşme şansım olmadı,güvenli siteler de fiyat çok pahalı..

Herkese slm aleyküm LED far mecarasi kötü bitti sahibinden.com da iki adet LED far buldum adamla anlaştım Tuğba far isimli farciymis uğur gözüm isimli bir vatandas Aksaray'da dükkanı varmis,,adamın hesabına 3500 TL gectim ve dekontun açıklama kısmına iki adet far bedeli diye not düştüm.. bir adet far gönderdi bir haftadır whatsapta yazisiyoruz oyalayip duruyor,,ne diğer far geldi nede paranın yarısı bu gün karakola gidip şikayetçi oldum bakalım sonuç ne olacak..

Geçmiş olsun. Ortalık dolandırıcı kaynıyor.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt