• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

LED FAR

gunayt

Kayıtlı Üye
İsim
GÜNAY
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.2 TSI Style
Plaka
34 AFA 649
Arkadaşlar özellikle üst ayakları kırılmış yada tamir görmüş farlar çok büyük ihtimalle çalıntı özellikle dikkat edelim letgolarda satılan farlar var. Ben çok içerledim. Allah sorsun benim ailemin rızkını çalıpta samaya kalkandan fitil fitil gelsin inşallah Rabbim yedirtmesin. 30bin tlye yakın zarar gerçekten çok fazla. Ne diyim Allah görüyor

yunussx1

Kayıtlı Üye
İsim
yunus karakus
Nereden
Gaziantep
Araç
Leon 1.6 TDI CR Style
Arkadaşlar özellikle üst ayakları kırılmış yada tamir görmüş farlar çok büyük ihtimalle çalıntı özellikle dikkat edelim letgolarda satılan farlar var. Ben çok içerledim. Allah sorsun benim ailemin rızkını çalıpta samaya kalkandan fitil fitil gelsin inşallah Rabbim yedirtmesin. 30bin tlye yakın zarar gerçekten çok fazla. Ne diyim Allah görüyor
Arkadaşlar 30 bin TL gerçekten çok faxla,,farı çalınan ardaslar sizlerde cikma taktırın yazık o paraları servislere vermeyin...birde şu alarm konusunu düşünün derim.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yunussx1

Kayıtlı Üye
İsim
yunus karakus
Nereden
Gaziantep
Araç
Leon 1.6 TDI CR Style
Arkadaşlar 30 bin TL gerçekten çok faxla,,farı çalınan ardaslar sizlerde cikma taktırın yazık o paraları servislere vermeyin...birde şu alarm konusunu düşünün derim.

Arkadaşlar içinizde aksarayda ikamet eden varmı acaba..

Üst Alt