Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Led arıza lambası sorunu

murataruz

Kayıtlı Üye
Sa iyi gunler. Bugun t10 kumandalı led ampul aldim montaj yapiyorum fakat lamba bir kac kez yanip sönüyor ve araç lamba ariza lambasi yakiyor. Arastirdim ve led ampulun akımı yeterli gelmediği icin yaniyormus. Bu isin cözümü var mı? Simdiden tesekurler

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sa iyi gunler. Bugun t10 kumandalı led ampul aldim montaj yapiyorum fakat lamba bir kac kez yanip sönüyor ve araç lamba ariza lambasi yakiyor. Arastirdim ve led ampulun akımı yeterli gelmediği icin yaniyormus. Bu isin cözümü var mı? Simdiden tesekurler

Bağlarken ön kısıma kondansatör koyuluyordu sanırım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bağlarken ön kısıma kondansatör koyuluyordu sanırım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Tesekur ederim

Geri
Üst Alt