Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Led Ampul Uygulama

34BDL313

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
2017 ve üzeri olan Ibiza modellerinde led ampül uygulaması yapan ve performans alabilen var mı? Ben önceki arabadan kalan ledleri denedim, kısalar için bir problem yok fakat uzunlar için far tası ufak kalıyor ve kapak kapanmıyor. Bir yolunu bulup sabitledim ancak ledler ya yukarı-aşağı yada sağa-sola etki ediyor. Bununla alakalı çözüm yolu bilen var mı içimizde?

Uzunlar da mercek olmadığı için dağılma yapacak muhakkak ve karşı tarafın da gözünü alacak maalesef.
Mümkün mertebe kullanmamak lazım. Valla bende kısa uzun ve sisler led. Kısalarda mercek olduğundan güzel. Ama uzunlari ve sisleri yakınca disko mübarek. Işıl ışıl gidiyorum. Ben bir çözüm bulamadım. Bu şekilde devam.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar merhaba,
2017 ve üzeri olan Ibiza modellerinde led ampül uygulaması yapan ve performans alabilen var mı? Ben önceki arabadan kalan ledleri denedim, kısalar için bir problem yok fakat uzunlar için far tası ufak kalıyor ve kapak kapanmıyor. Bir yolunu bulup sabitledim ancak ledler ya yukarı-aşağı yada sağa-sola etki ediyor. Bununla alakalı çözüm yolu bilen var mı içimizde?

Mercek olmadan kısalar da bile sıkıntı oluyor bence arka kısmı şerit olan LED’ler kullanılıyor arka kapak için @AdeM59

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Evet ben yaptırdım .Alibeyköy ‘de Led MerkeZi var orda uygulama yapıyorlar .Tavsiye ederim.Uzun kısa ve sisleri led yaptım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet ben yaptırdım .Alibeyköy ‘de Led MerkeZi var orda uygulama yapıyorlar .Tavsiye ederim.Uzun kısa ve sisleri led yaptım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uzunlarda performans alabiliyor musunuz? Sağa sola değil de direk karşıya yansıyor değil mi uzun farlarınız?

Geri
Üst Alt