Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

lean 2013 style donanımda ambiyans aydınlatması var mı ?? ( kapı içlerinde uzanan kır

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında jerax01 tarafından paylaşıldı.

1. jerax01

jerax01 SCW Üyesi

16
    2
    3
    lean 2013 style donanımda ambiyans aydınlatması var mı ?? ( kapı içlerinde uzanan kırmızı çizgi )

benm arabam 1,4 style paket ambiyans aydınlatması yok , halbuki broşürde standrt görünüyor.. ? Sizde nasıl arkadaşlar ?

2. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Öncelikle hoşgeldin... Aracını güle güle kazasız belası kullan... 1.2 ve 1.4 modellerde ambians aydınlatması dediği kapı içindeki çizgi şeklindeki aydınlatma değil... yukarıda iç aydınlatmanın yanındaki küçük kırmızı led ışıklar... kapı içindeki aydınlatma FR da var...

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. warwold

warwold SCW Üyesi

50
    18
    8
    aynen...

4. jerax01

jerax01 SCW Üyesi

16
    2
    3
    herkese selam hızlı cevaplar için.. yuukarıdaki kırmızı led ışıklara dikkat etmedim, yada farketmedim , normal beyaz aydınlatma var orada bende o kırmızı ışıklarda yok gibi :)

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  5. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    İbiza da var mı inan bilmiyorum... ama katalogda var diyorsa illaki vardır... görmemen normaldir çünkü görünmayacak kadar küçükler... :)

6. warwold

warwold SCW Üyesi

50
    18
    8
    aracın donanımına ve modeline göre durum değişir. kullanma klavuzuna bir bak derim veya seat müşteri temsilcisine bir danış;
    0 212 440 2525
    İLETİŞİM FORMU | SEAT Türkiye

7. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.797
    5.622
    113
    Bu özelliği sadece FR araçlara yapması çok kötü olmuş. Yaptırmak istiyorum ama hep vaz geçiyorum yaptırmaktan (araç 1 gün durması gerekiyor dediler mi)

8. nss911

nss911 SCW Üyesi

11
    3
    3
    arkadaşlar merhaba. benim aracım da style donanımlı ve ayak aydınlatmasını kırmızı yapayım diyorum. ampülleri değiştirmemin bir sakıncası olur mu? tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı?

9. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    Ben sarı ışıkları beyaz photon led le değiştirdim, şimdi alt tarafı aydınlatıyor, orjinal ampülleri bildiğin süs niyetineydi :)

10. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.797
    5.622
    113

Bence sarı kalsın arkadaşım daha güzel duruyor ama değiştirmek istiyorum dersen de led aydınlatma kullan şerit olanlardan daha güzel ışık verir diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş