Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LE10 um..

İstanbul da 4 yıllık guverte okuyorum yarı tuzla yarı suadıye de oturuyorum

Ooo Maaşallah, Çok güzel.. İnşallah derslerde sıkıntı yoktur, benimde kuzenim Yıldız Teknikte Maslakta O yüzden sordum..
Balıkesirin neresindensin Hemşerim..

Eeee warmı Kafanda bi SEAT düşünüomusun?

selçuk çok güzel görünüyor, güle güle kullan :) güzel uygulamalar yapmışsın :) pedal seti harika durmuş

Balıkesır merkezde oturuyorum aracımı 1 hafta oldu sıparısını verelı ıbıza cupra aldım gelmesını beklıyorum ıste benımde son senem sıkıntım yok cok sukur artık bıtsede bostancı s vırajı yada mıllıkuvvetlerde gazlasam :D tabıkıde saka balıkesırde gazlamam ama s vırajında acımam :) bılen bılır.

selçuk çok güzel görünüyor, güle güle kullan :) güzel uygulamalar yapmışsın :) pedal seti harika durmuş

Sağol Abi teşekkür ederim, Sizin Gibi Abilerimizden Görüp Öğrenmeye Çalışıoruz işte bişiler... :)

Balıkesır merkezde oturuyorum aracımı 1 hafta oldu sıparısını verelı ıbıza cupra aldım gelmesını beklıyorum ıste benımde son senem sıkıntım yok cok sukur artık bıtsede bostancı s vırajı yada mıllıkuvvetlerde gazlasam :D tabıkıde saka balıkesırde gazlamam ama s vırajında acımam :) bılen bılır.

Oooo Hayırlı uğrlu Olsun Kardeşim ikisinede, Öncelikle Okulunu en iyi bi şekilde Bitirmen Dileğiyle, Arabanda gelir kazasız belasız Kullanırsın, Yazın Tatilde Balıkesirde olursun herhalde Haberleşir Serkan Abinin Çayını İçmeye Birlikte Gideriz İnşallah..
En yakın zamanda Arabanın fotoğraflarına yorum yazmak dileğiyle ;)

Iyı dıleklerın ıcın tesekkur ederım ne demek gıderız tabıkıde sızınde kardesınızın sorunsuz okulunu bıtırmesı dılegıyle.

Iyı dıleklerın ıcın tesekkur ederım ne demek gıderız tabıkıde sızınde kardesınızın sorunsuz okulunu bıtırmesı dılegıyle.

Çağrı sağol kardeşim.. Yazın onlada tanıştırırım seni.. Ama o Balıkesirde okuyor, yeğenim yıldızda karışıklık olmasın ;)

evet orda bır karısıklık oldu sanırım neyse bu arada guzel olmus aracınız ancak eskı mesajlarınızda karsta gorevdeyım demıssınız balıkesırdemı ıkamet edıyorrsunuz yoksa karstamı

evet orda bır karısıklık oldu sanırım neyse bu arada guzel olmus aracınız ancak eskı mesajlarınızda karsta gorevdeyım demıssınız balıkesırdemı ıkamet edıyorrsunuz yoksa karstamı

Şu an Karsta Görev Yapıorum, Bilişim Öğretmeniyim Ama elim gitmedi yazamadım oraya Güzel memleketimden başka bir yeri.. :(
Dolayısıyla bu sene ve önümüzdeki sene sadece Sömestr ve Yaz Tatillerinde balıkesirde olacağım inşallah görüşürüz Kardeşim.. ;)

Geri
Üst Alt