Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LE10 um..

Baba hayırdır anlaşarakmı yapıosunuz yhaa.. bu kıbrısa gel baskısını ağır bi şekilde hissetmeye başladım bu ara, dayanamayıp yaza gelicem galiba, ama bak şimdiden söliiim ben çok masraf çıkarırım sana, bende içki var kumar var.. şimdi yenge menge görmesin diğer kötü alışkanlıklarımı yazmayayım anladın sen onu :D
yediğin içdiğinin lafı olmaz kumarı sevmem çok kaybettim zamanında. o dediğin imparator demek istedin eskiler bilir

Bi kaç hafta önce takdığım Cupra Pedallarının; Arabanın iç mekanında farklı bi hava yarattığını düşünüorum beğeninize...

selçuk bu ayak dayamayı nereden ve kaça aldın??? Bir de oraya nasıl monte ediliyor???

cok guzel olmus gule gule kullanın bu arada 10 plakalarıda goruyorumda bende balıkesırlıyım ama ıstanbulda okuyorum balıkesırlı ınsanları gormem hosuma gıttı :)

Hakkatten ya ayak Dayama qüzel olmuş Allah kaza bela vermisin

selçuk bu ayak dayamayı nereden ve kaça aldın??? Bir de oraya nasıl monte ediliyor???

Abi Ankarada Gani Karagöz diye bi tacir buldum, YeniMahallede, genelde Golfe Yönelik Çalışıo Ama bunlarıda getirmiş satıodu..
Pedal takımıyla + Ayak dayama = 200 TL ye
Sadece Ayak Dayama = 60 TL ye Aldım ben

Normalde Pedal setine 275 TL, Ayak dayamayada 90 lira istedi de ben pazarlıkla Ayak dayamnayı 60'a pedal setinide 140'a almış oldum ve kendim taktım, Eğer ilgilenirsen bende görüşürüm senin adına.. 50 TL ye kapatmaya çalışırız sana.. Montajını Kendim Yaptım Abi o çok basit zaten OEM ürün olduğu için şak diye oturuyo Sol taraftaki Kaput Açma kolunun Altındaki bölüme, Yalnız Golf GT ve Cupra İçin Üretildiğinden Arkasındada üç tane tırnak var tabi bizim araçlarda bu tırnak yerleri olmadığı için o tırnakları kırıp yerlerine çift taraflı bant yapıştırarark monte ettim beton gibi sağlam oldu, istediğin zamanda sök iz miz hiç bişi yok.. senin Kafanda varsa montaj konusunda sıkıntı olmaz abi ben her türlü klavuz olurum.. Adamın Sahibindende ilanı şu, eğer ararsan benimde selamımı söyle pazarlık için etken olurum, karsta öğretmen de, tanır o..
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...azi-araci-seat-leon-pedal-set-46595417/detay/?

Gani Karagöz
Telefon Numarası da :0506 990 29 06

Geri
Üst Alt