Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LE10 um..

Abi 102 Beygiri Şöle beöle 120 ye çıkarıp, 160 Beygirlik arabalarla kafa kafaya gidince arkadaşlar sağolsunlar geç şunun altında bi poz ver dediler, tabi sanatı kendisi anlatması lazım eserin, ama bende yardımcı olayım O Karede "ARAÇ GEÇİLİR" mesajı vermeye çalıştık abi artık ne kadar başarılı olduysak :D

Başarına şüphem yok. yakışanı yapacağınada yolunda açık farında açık olsun. biz Amerikada bu tabelada anladığımız beni yiyorsa geç dir;)

Cupra Pedal

Bi kaç hafta önce takdığım Cupra Pedallarının; Arabanın iç mekanında farklı bi hava yarattığını düşünüorum beğeninize...

:eek:key: tamamdır yavaş yavaş başdan çıkmaya başladın sen sonun hayrolsun :D

:) Eywallah baba, FR'ın yerini tutmaz tabi ama bizde sizin gibi büyüklerimizden bişeyler öğrenmeye çalışıoruz..
Bu arada abi paspasların durumu nedir, ihtiyacın varmı paspasa?

:) Eywallah baba, FR'ın yerini tutmaz tabi ama bizde sizin gibi büyüklerimizden bişeyler öğrenmeye çalışıoruz..
Bu arada abi paspasların durumu nedir, ihtiyacın varmı paspasa?
FR olupda ne olacak kullanan FR olmadıkdan sonra :) benden geçdi 250 yi geçmiyorum artık :p hehe yeniler herzmn eskiden daha üstündür. olabilir ne paspası kardeşim hayırdır her türlü halı paspas travel işinemi girdin:)

:D :D
Yok abi yhaaa bende fazladan varda, ihtiyaç varsa hediye edeyim diyecektim.. malum Kıprıs mahrumiyet bölgesi.. :(

Baba hayırdır anlaşarakmı yapıosunuz yhaa.. bu kıbrısa gel baskısını ağır bi şekilde hissetmeye başladım bu ara, dayanamayıp yaza gelicem galiba, ama bak şimdiden söliiim ben çok masraf çıkarırım sana, bende içki var kumar var.. şimdi yenge menge görmesin diğer kötü alışkanlıklarımı yazmayayım anladın sen onu :D

Geri
Üst Alt