Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LE10 um..

Arabayı Aldıktan Sonra ilk iş olarak camlara çizilmez 3m cam filmi Çektirerek işe Başladık..
Ekli dosyayı görüntüle 3565

Ardından, Arabanın Arkasındaki eksikliği gidermeye yönelik Seat Sport Ekzoz ucu takıldı..
Ekli dosyayı görüntüle 3566

Bu iş biraz sıkıntılı ve masraflı oldu fakat yakıştıda, Bu arada tamponun arkasında görünen siyahlık sıradan bir lekedir..
Ekli dosyayı görüntüle 3567

Ardından içerde Duyduğum Ses Kuvvetli gelmiyordu bunun için, Bi çok değişik fikir ve denemeden sonra Kendi ellerimle JBL GTO 360 BASS Anfisi ve JBL 1200 W Subwoofer takarak bu eksikliği gidermeye çalıştım..
Ekli dosyayı görüntüle 3569

Söylemeyi unutmayayım LPG uygulaması yapıldı, stepne çıkarıldı yerine simit LPG tankı konuldu, yüksek geldiği için etrafı strafor ile izole edilerek üstüne MDF uygulaması yapılarak BAGAJ da DÜZ bir zemin ve orijinal bi görüntü sağlandı..
Beğeninize...
Ekli dosyayı görüntüle 3568

yapıştırrrrrr :) daha neler gelecek bakalım aracın başına :)

Merhabalar arkadaşlar, allah kazadan beladan uzak tutsun hepimizi, sitede birbirinden güzel araç sahiplerinin birbirinden güzel araçlarını gördükçe bende gaza geldim: naçizane, benim Düldülün bi kaç fotoğrafını paylaşmak istedim eğer ölmez yaşarsak da arabama yaptığım tüm değişiklikleri bu başlık altında toplamayı planlıorum Bilmeyenler için söyliyeyim O LE10 un 10'u Güzel memleketim Balıkesirimin Plaka kodudur herkese eğlenceli bol sohbetli forumlar...
selçuğum söze gerek yok 4 cü resimde gerekeni kedi bile göstermis mest olmus bir sekilde arabanın yanına uzanmıs hayal kuruyor. bizim diyebileceğimiz bir sey yok. allah nazardan saklasından baska

attachment.php

lazer güc ünitesimi selçuğum bunlar :) yakışır kardeşime maşşallah allah nazardan saklasın soyle bir sistemimim olmadıki hiç :)

attachment.php

lazer güc ünitesimi selçuğum bunlar :) yakışır kardeşime maşşallah allah nazardan saklasın soyle bir sistemimim olmadıki hiç :)

Eywallah Yalçın Abi beğenini kazanabildiysek ne mutlu.. :)

Ona bakarsan benimde hiç 160 Beygirim olmadı Abi kaputun altında.. :(

Geri
Üst Alt