Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LCD Monitörü HDMI ile TV olarak kullanmak?

baglantı sadece dvı uzerınden yapılıyor.Bir tarafı hdmı dıger tarafı dvı kablo almam gerekli elinde var mı bılmıyorum 10,000:1 bo oran dusuk 500 cd de bıraz dusuk geldı bana...

310 lıra monıtor +50 lıra dvı-hdmı kablo 360 lıra yaptı bunun yerıne 500 tl asagı veya yıkarıya buna yakkıın ebatlarda lcd alınıp ıstendıgınde bılgısayar monıtoru olarakta kullanmak daha mantıklı....Dvı baglantılı oldugundan herhangı bır cıhaza bagladıgında sureklı dvı++++ kablo kullanmak durumunda kalıyorsun.LCD alırsa scart,hdmı,tos,component,vga gırıs bır cok secenegın oluyor

baglantı sadece dvı uzerınden yapılıyor.Bir tarafı hdmı dıger tarafı dvı kablo almam gerekli elinde var mı bılmıyorum 10,000:1 bo oran dusuk 500 cd de bıraz dusuk geldı bana...

310 lıra monıtor +50 lıra dvı-hdmı kablo 360 lıra yaptı bunun yerıne 500 tl asagı veya yıkarıya buna yakkıın ebatlarda lcd alınıp ıstendıgınde bılgısayar monıtoru olarakta kullanmak daha mantıklı....Dvı baglantılı oldugundan herhangı bır cıhaza bagladıgında sureklı dvı++++ kablo kullanmak durumunda kalıyorsun.LCD alırsa scart,hdmı,tos,component,vga gırıs bır cok secenegın oluyor

valla haklı +1,5:eek:

eyvallah abicim bu işime gelmez öyleyse tşkler

Analog + DVI bağlantıya sahip bu LCD monitör. TV ve DVD playere bağlantı sağlayabilirsin sorunsuz olarak ama Full HD bir ekranlı HDMI çıkışlı monitör bakmayan kullanıcılara şaşarım :) Günümüzdeki artık 150 TL'lik bir ekran kartında bile HDMI çıkışla bağlantı yapılıyor. Ben onaylamıyorum bu ürünü eğer almadıysan sakın alma derim parana yazık olur :)

Görkem bundan 3-4 ay önce 26 inç LED aydınlatmalı ASUS lcd ekran aldım..HDMI 1080p ..kesinlikle tavsiye ederm vereceğin 100-150 lira daha fazla yani..vatan computer dan aldım..bir araştır derim en azından güvenilir bir marka :)

bende scw de buyu huyu seviyorum işte..çalışır mı diyorsun..onu alma diyorlar....puhahapuhaha
batıracaksınız bizi puhahapuhahapuhaha

bende scw de buyu huyu seviyorum işte..çalışır mı diyorsun..onu alma diyorlar....puhahapuhaha
batıracaksınız bizi puhahapuhahapuhaha

varol abi şuanki piyasada olan bi çok uydu ve dvd player lar HDMI çıkışlı..ben sadece alıcaksa 100 lira daha versin en azından adam gibi bişi olsun diye demiştim :)

Geri
Üst Alt