Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LCD Monitörü HDMI ile TV olarak kullanmak?

bne dun 5 metre hdmı kablo aldım 15 tl ye takıyorum laptopu 124 ekrana off oyunlar super oluyo

ucuzlarıda var varol abı:)

varol abi şuanki piyasada olan bi çok uydu ve dvd player lar HDMI çıkışlı..ben sadece alıcaksa 100 lira daha versin en azından adam gibi bişi olsun diye demiştim :)

yaw yermek amaçlı söylemedim..bende yapıyorum aynısını..hatta bugün görkeme telefonda yaptım aynısını..puhaha

bne dun 5 metre hdmı kablo aldım 15 tl ye takıyorum laptopu 124 ekrana off oyunlar super oluyo

deli olacam yaw bende arıyorum 3m yada en fazla 5m bir türlü bulamıyorum..istanbulda buldum almayı unuttum..
bende de tv yok..projeksiyon var..LG nin led ampullu 30 bin saat ömrü var 999 tl ye düşmüş şu an fiyatı..bağladım digitürkü..200 ekran tv var..
her dizi sinema gibi..
Kesinlikle tavsiye.
acerinki de 750 tl led lambalı o da çok uzun ömürlü hem de hmdi girişli..

aslında şöyle bir durum var bu ürünüde almak şu sıralar benim için lüks olacak çünkü baya bi sıkışığım bu aralar ama tüplü televizyonu pek sevmiyorum o yüzden eğer bunu TV olarak kullanabileceksem yani uydu alıcısındaki görüntüyü buna aktarabilirsem şayet bu benim için baya uygun fiyata denk geliyor çünkü 23.6" bu ekran

bu arada bendeki uydu alıcısında DVI çıkış var

Arkadaşlar teşekkürler yorumlar için televizyon işini hallettik Varol abi bitane LCD hediye etti bana 19" şuan karşımda kurulu 10 numara oldu teşekkürler Varol abi;)

Geri
Üst Alt