Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastiklerimi yenileyeceğim tavsiyelerinizi bekliyorum..

Bugün bütün bayileri aradım Anadolu yakasında.. Hepsi 3 aşağı 5 yukarı aynı diyor. Michelin Primacy3 205-55-16 lastiğe 8 taksitle 210 TL gibi fiyat aldım.. Bu arada bugün işten gelirken Bridgestone bayisi gördüm ona sorayım dedim. Ordada Turanza ER300 modeline 205 TL fiyat aldım.. Şimdi kararsız kaldım.Ne yapayım? Hep bildiğim Michelin iyidir diyorum ama diğer tarafta bu adamlar bu arabaya Bridgestone taktıysa o da bu araçla gayet verimlidir diyorum. Siz ne dersiniz? Yarın buluşmaya yeni lastiklerle geleyim diyorum.Hangisini taktırsam acaba?

brigestone yada prelli cinturato muydu neydi bir bak

bridgestone tr şartlarına daha uygun zannedersem ama michelin genel olarak daha çok tutuluyor

kardeşim git mıchelin taktır bu konuda deneyimliyim mıchelin çok çok çok iyi yol tutar ses yapmaz yumuşaktır fıstık gibidir ama çabuk ufalanır kaldırıma çıkarmaya yanaktan darbeye gelmez balon yapma kabuk atma riski fazladır.brigestone iyi lastiktir fakat serttir mıchelin dezavantajlarına sahip değildir.iki lastiğide kullandım kişisel fikrim michelin alman olur primace serisi tabiki

kardeşim git mıchelin taktır bu konuda deneyimliyim mıchelin çok çok çok iyi yol tutar ses yapmaz yumuşaktır fıstık gibidir ama çabuk ufalanır kaldırıma çıkarmaya yanaktan darbeye gelmez balon yapma kabuk atma riski fazladır.brigestone iyi lastiktir fakat serttir mıchelin dezavantajlarına sahip değildir.iki lastiğide kullandım kişisel fikrim michelin alman olur primace serisi tabiki
Primacy 3 olacak Michelin alırsam.

kesinliklede öle olsun tavsiye ederim ama mıchelin naziktir dediğim gibi balona dikkat bide kaldırıma çıkma yinede sonuna kadar mıchelin

22 senedir marş basmadığım gün neredeyse yok bineklerde michelin ticarilerde lassa kullandım sürekli bundan önceki arabamda üzerinde dunlop gelmişti oldukça iyiydi
şimdi lastik ihtiyacım olsa giderim dunlop ve michelınlara bakarım hangi lastik daha yumuşaksa onu alırım he biri 180 lirayken diğerinede 250 lira vermem 180 liralığı alırım

22 senedir marş basmadığım gün neredeyse yok bineklerde michelin ticarilerde lassa kullandım sürekli bundan önceki arabamda üzerinde dunlop gelmişti oldukça iyiydi
şimdi lastik ihtiyacım olsa giderim dunlop ve michelınlara bakarım hangi lastik daha yumuşaksa onu alırım he biri 180 lirayken diğerinede 250 lira vermem 180 liralığı alırım

Abi fiyatlar ayni. Sen de michelin diyorsun o zaman..

bence petlas al petlas adamlar F-16 lastiği yapıyor:))))))))))))))

Geri
Üst Alt