Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

lastiklerimi sürttüm :(:(

Konu, 'Sohbet' kısmında matu tarafından paylaşıldı.

1. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    bugün sağa dönecekten dönüş yerinde bi araba vardı biraz dardı geçerim dedim geçerken tak tak sağ iki lastik kaldırıma sürtmüş arka lastikde baloncuk yapmış ön lastikde jantta darbe almış moralim aşırı derecede bozuk hayattan soğudum resmen bi lastikçeye gittim 30 liraya çıkma lastik aldım pirelli bizim lastiğe baktık tamir olmaz dedi çocuk içi yarılmış..balans ayarı yaptır dedi bi abim bilmiyorum napcam moralim aşırı derecede bozuk sanki arabamla büyük bi kaza geçirmiş gibi oldum ya püff:mad::mad::mad:

2. glenfiddich

glenfiddich SCW Üyesi

1.136
    0
    36
    geçmiş olsun. bende bi kıs günü kaldırıma cıkmıstım aynıları olmustu cok can sıkıcı bişeydir.

3. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    gecmıs olsun o baloncuklar tamır edılıp tekrardan satılıyor bırde jantta fazla cızık yanı goze batmıyorsa bırak oyle kalsın yok batıyorsa boyatırsın bu kadar ufak seyler ıcın hayattan sogumaya gerek yok bunların hepsının bır cozumu vardır.

Hayatta ınsan saglıgına veya uzvuna bırsey olmadıkca gerı kalanın onemı yoktur

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    geçmiş olsun..
    da bu kadar sıkma canını tabii ki hoş bişi değil de cana geleceğine mala gelse keşke her şey..

5. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    Geçmiş olsun kardeşim bununla gelsin geçsin boşver canını sıkma..

6. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    ya araba daha 900km'de biraz eskisede öyle olsaydı yani bide parçalar birbirine tam ısınırken şimdi napcam ben.. yeni jant lastik alırım belki ya ztn bugün baktık biraz 18lik bitane bulduk 2. el dunlop lastikleri vardı patlamaz lastik jantta fena değildi ofsetliydi deli gibi duruyodu ama 1.200 istedi ona büyük ihtimal jant lastik alırım ben ya

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    patlak R35'lerin nerdeyse hepsi daha 200-300km'de perte çıkıyo öyle düşün.. :) :)

8. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    ya abi ben bu balansı yaptırınca bi sorun olmaz değilmi? bu haftasonu ankaraya gidicem arabayla

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    lastiğin balansı yapılıp, arabaya takıldıktan sonra sürat balansı da yaptırırsan hiç bişi olmaz rayda gider gibi merak etme..velakin hepsine yaptır.. :) ;)

10. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    elime para geçerse direk jant+lastik alcam 17 veya 18 bnm jant lastiğe 400 verdiler başka biyer 600 verdi

Sayfayı Paylaş