• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Lastik

kfy

Administrator
Petlas velox sport ve starmaxx performans lastiklerinin sınıfı nedir?(H,V,Z)
Aracın üzerindeki nedir?Orjilnaline sadık kalarak lastik alırsanız konforunuzda kayıp olmasın.
Günümüzde artık kalitesiz lastik yok gibi sadece kauçuk oranı büyük markalara göre azdır.

Memati

Kayıtlı Üye

thengine

Kayıtlı Üye
Petlas ' tan yaz ve kış kesinlikle şaşma derim. Hem yerli hem ucuz hem kaliteli.

Piyasada ki bir çok hava yolu firmasının uçak lastikleri petlas dır. Bunu baz alarak ne kadsr doğru karar verdiğinizi anlamalısınız. 3. Arabam grçen hafta kışlık lastik petlas aldım 640₺ palet taksan karda petlas kadsr yere tutunmaz o derece.

Bendeburadayım

Kayıtlı Üye
Petlas ' tan yaz ve kış kesinlikle şaşma derim. Hem yerli hem ucuz hem kaliteli.

Piyasada ki bir çok hava yolu firmasının uçak lastikleri petlas dır. Bunu baz alarak ne kadsr doğru karar verdiğinizi anlamalısınız. 3. Arabam grçen hafta kışlık lastik petlas aldım 640₺ palet taksan karda petlas kadsr yere tutunmaz o derece.
Lastiklerinizi gülegüle kullanın.Geçen hafta resimlerini görmüştüm.Yanılmıyorsam internetten kolayotodan almıştınız.Bu nedenle size birkaç sorum olacak.
1 İnternetten aldığınız lastikler adresinizemi geliyor.yoksa petlas bayisinemi
2 Aldığınız lastikleri petlas bayisindemi taktırıyorsunuz yada dışarıda herhangibir yere taktırabiliyormusunuz.(garantinin geçerli olabilmesi için)
3 Petlas bayisinde taktırıyorsanız sökme takma ücreti alıyorlarmı .Böyle sorularım var.cevlarsanız sevinirim.Saygılar.

Memati

Kayıtlı Üye

Kışlık lastiklerim petlas zaten de yazlıklarda aynı mıdır acaba diyorum hiç kullanmadım da

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu

Emirgllk

Kayıtlı Üye
Ebat olarak sölersen sana lastik önerebilirim oto lastikçiyim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt