Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik

lastik alırken ankada ki bütün markaları gezdim kumho satan elemanın dediği laf abi marka lastikler 5 metrede durduruyorsa kumho 6 metrede durdurur. bende hayırlı işler o zaman deyip çıktım ne kadar doğrudur bilmem ama 1 metre bazen hayat kurtarır.

kumhoları 65000 de takmıstım arabam 180 000 km de arka tekerlerım hala kumholar

onlere 2 tane sıfır syron taktım allah bu lastıgı uretenın ....

kumho belkı en ıyı lastık degıl ama o paraya alınacak en ıyı lastık

sert ve ıslakta yol tutan bır lastık gecen sene 60 000 km dekı kumholarımla karda hıc yolda kalmamıstım

tek dezavantajı yol sesı alması cok ufak derın bır yol sesı alır michelin boyle durumlarda yumusak oldugu ıcın yol sesı almaz

Kıvanc kaptanın yazdıgı Ku15 modeli bilgiğim kadarıyla summer tires diye geçiyor.Kuruda performansı çok güzel ama ıslak zeminde berbat bir lastik.

Lastiği imal şekline göre kullanmak performansıda maxımumda tutuyor.Bu ku15 modelini bu havalarda kullanırsan memnun kalmazsın.

ozaman karar verildi brigstone s001 yada r002 alınacak saygılar

Parana kıy git Bridgestone adrenalin 002 al,yol tutuşu muhteşem..

Lastik konusunda ucuza kaçmamak lazım olduğunu yaptığım kaza sonucu anladım. Eski aracımla kayarak takla attım pert oldu. Lastiklerim iyi olsaydı kaydığımda toparlayabileceğimi düşünüyorum. Araç istediği kadar donanımlı olsun yere bağlayan lastiktir. Sadece hatırlatmak istedim.

Lastik konusunda ucuza kaçmamak lazım olduğunu yaptığım kaza sonucu anladım. Eski aracımla kayarak takla attım pert oldu. Lastiklerim iyi olsaydı kaydığımda toparlayabileceğimi düşünüyorum. Araç istediği kadar donanımlı olsun yere bağlayan lastiktir. Sadece hatırlatmak istedim.
aynen katılıyorum ucuza kacmamak gerek. aracın yerle temas eder tek parcası dikkatli seçim yapmak lazım

Geri
Üst Alt