Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik yanak ebatı hk.

İSPİRLİdadaş

Kayıtlı Üye
Temmuzda aracı muayeneye sokacağım için lastikleri değiştirmeye karar verdim. 195/65/15 lastikler vardı, temiz michelin energy saver buldum 4 tane yalnız yanak ebatları öncekine göre düşük 195/60/15.

Muayenede sorun olur mu?
Sürüş konforu yahut güvenliği açısından kayda değer dikkat etmem tedbir almam gereken bir durum söz konusu mudur bu durumda?

Ulan almadan önce niye sormuyorsun diyen çıkabilir, sizlerden alacağım bilgilere göre götürüp değiştirme iade etme durumum olabilir. O yüzden engin görüşlerinizi bekliyorum :)

Selamlar saygılar

hayırlı olsun hocam. o kadar yanak farkından hiçbirşey olmaz. Ayrıca muayenede de problem olmaz. Michelin iyidir, yumuşak lastik konfordan birşey kaybetmezsin. Güzel tercih. Kaça kapattın çıkma 4 lastiği.

Temmuzda aracı muayeneye sokacağım için lastikleri değiştirmeye karar verdim. 195/65/15 lastikler vardı, temiz michelin energy saver buldum 4 tane yalnız yanak ebatları öncekine göre düşük 195/60/15.

Muayenede sorun olur mu?
Sürüş konforu yahut güvenliği açısından kayda değer dikkat etmem tedbir almam gereken bir durum söz konusu mudur bu durumda?

Ulan almadan önce niye sormuyorsun diyen çıkabilir, sizlerden alacağım bilgilere göre götürüp değiştirme iade etme durumum olabilir. O yüzden engin görüşlerinizi bekliyorum :)

Selamlar saygılar
O fark çok etkilemez sadece yoldaki pürüzleri biraz hissettirir Muhayenede hiç sıkıntı çıkmaz üretim yılına bakılıyor tabi bakan olursa)
Bulduğun fiyat iyi ise değiştirmeye gerek yok kullanmana bak biraz yumuşak lastik sert çukura düşme

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynen öyle hiç bi sıkıntı cıkmaz iyi günlerde kullanın

Geri
Üst Alt