Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Lastik uyarı lambası

Konu, 'Teknik Destek' kısmında mert_kaya tarafından paylaşıldı.

1. mert_kaya

mert_kaya SCW Üyesi

33
    1
    8
    2009 leonumda lastik uyarı lambası yandı gittim servise lastikler sağlam dediler ışığı söndürdüler sonra bi daha yandı lastikleri kontrol ettim harbiden sağlam neden uyarı lambası yansın ki??

2. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    sensörü buzulmul olabilir..genelde bu arızalar sensör bozulunca çokca ortaya çıkıyor bende..iki farklı sensör değiştirdim..fren sensörü..ve sıcak su sensörü..ne frenlerimde sorun vardı ne de araba hararet yapıyordu

3. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    görmediğin bir yerde lastikte sorun olabilir bence biraz daha dikkatli bak. Yada şunu yap, basınçlar kontrol edildikten sonra sabit hız 30km/h civarında ilerlerken orta konsoldaki lastik uyarı düğmesine sürekli basılı tut ve hafızaya aldığını belirten sesten sonra butonu bırak düzelecektir. Yine aynısını yaparsa kesin lastiklerinde sorun vardır, elektroniğe girmeden iyice kontrol etmende fayda var.

4. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    havalarını kontrol ettir 30 ile 34 arası artık kaç hava bastırıyorsanız, daha sonra Faruk abinin dediği gibi lastik basınç uyarı düğmesini basılı tut belli bir süre sonra söner..

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    sistemin saçmalaması biraz zor..
    zaten en az 4-5psi fark olursa hafızadakiyle uyarı verir..lastiklerin basıncına baktıktan sonra hafızaya alın uzun basarak..
    yine yaparsa serviste VAG'a bağlatırsınız..

Sayfayı Paylaş