Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik tavsiyesi

FrontLiner

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Lastiklerin değişim vakti geldi. Sizden şu modeller arasında hangisini almamı önerirsiniz onu rica edeceğim.

Ebat: 215/45/16

Dunlop SP Sport Maxx
Michelin Pilot Sport 3
Pirelli P7
Conti PremiumContact 2 FR
Bridgestone Turanza

Ayrıca ikinci bi soru olarak, 215/45/16'dan 205/50/16'ya geçsem mi diye düşünüyorum. 215 ile 205 arasındaki yol tutuşu çok fark eder mi bilmiyorum. 45 bana biraz ince geliyor, biraz daha konforlu yolculuk daha iyi olabilir gibi 50 yaparak.

Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Pirelli p 7 benim arabam da var orta sert viraj performansı vs iyi fakat kasislerde çukurlarda sıkıntı yaratabiliyor.

Listemde olmamasına rağmen GoodYear EfficientGrip Performance almaya karar verdim okuduğum yorumlara ve gördüğüm testlere dayanarak.

Aklıma takılan bir soru ise lastik ebatı. 215/45 'den 205/50 ya da 205/55 e geçmeli miyim, Ibıza'ya 50-55 uyar mı gibi endişelerim var. Fikri olan?

Bende de 185/65/15 var fabrika çıkış lastiği açıkçası kış için ne alsam diye düşünüyorum
Ya da 4 mevsim

Geri
Üst Alt