Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik tavsiyesi...

Murat kardeşim Hankook yada Toyo Tires baktın mı?İkiside yumuşak lastik ve fiyat olarakda cazip.Tavsiye ederim...Ben geçen sene Dunlop almıştım.Sanki çabuk eriyor gibi...

merhaba

Goodyear EfficientGrip kullanıyorum. 205 55 16 ölçülerinde, 2012 ağustos ayında aldım tahmini 20.000 km yaptım hala kullanıyorum ve memnunum. ara sıra heyecan olsun diye aracı sıkıştırım düz yol ara ara virajlarda, tepkileri güzel 4 oluklu olduğu için suda tutunması iyi ve ses olayına gelirsek başarılı bulmuştum. istediğin ölçüler için olanı da aynı yolda aynı tepkileri verir sanıyorum. umarım yardımcı olmuşumdur. kış lastiğinde de yine goodyear ultra grip kallandım bu sene kasım ayından mart ayına kavacık ataturkhavalımanı beykoz gittim geldim günde 2 kez oda gayet başarılıydı. tutunma savurma olayını iyi kıvırıyo.

önceki aracımda kumho kullanmak zorunda kalmıştım nefret ettim. kumho denince direk kaçıyorum abi. sert lastik ve az bi ıslak yol görmesin direk snowboarda bağlıyo. 30 - 50 km hızla giderken viraja girdiğimde arac direk kayıyordu ve bu lastikleri sıfır takmışlardı.

petlas da iyiymiş ekomonik olsun ve de tatminkar olsun...sonuçta hayata bağlama noktası biryerde... yol sesi falan nasıl
murat kardeşim ben petlasın kışlıklarını kullanıyorum çok da memnunum yazlıklarını bilmiyorum ama petlas baya yol katetti ha şunuda söyleyim [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] de kışlık almıştı o hiç memnun degildi hatta degiştirip yenisini aldı çünki yolda çok savuruyo demişti sanki çamurdaymışım edasıyla kayıyo demişti bilirkişi ye müracat etmişti ve lastik hatalı çıkmıştı

Muratcım petlasın starmaxx serisini ofiste elemanlara verdiğimiz araçta kullanmıştım sıkıntısızdı..Ancak bu kış Leo'na kar lastiği aldım ama hamuru hatalı olduğundan lastik arabanın altında sakız gibi uzuyor sonra tutunma bir anda kayboluyorlar araç savruluyordu.değişim yaptılar snowways era aldım.. Belkı kış lastiğinde bir hata olabilir tüm modelleri için bir şey diyemem ama iyi araştırmanı öneririm kardeşim..

Yönlü olan lastiklerde eksi yada arti ne olabilir...

Geri
Üst Alt