Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik tavsiyesi...

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
arkadaşlar...
jantlar hazır fakat 1 haftadır lastiklerde karar kılamadım.

jant.png

fiyat olarak biraz ekonomik olsun istiyorum.
ölçüler 225/40R 18 XL
michelin 350 civarı kumho 225 civarı... yani lastik başına 125 tl takım için 500 tl... ve beynim allak bullak oldu. yafu
elim cebime gidince fazla harcamana gerek yok diyo beynim ucuz et.... diyor.
bi yardım edin de karar vereyim.. yarın en geç hafta sonuna kadar takmam lazım. dayanamıyorum walla...

nokian zg2 veya lansman fiyatıyla yeni çıkan nokian Line serisini şiddetle tavsiye ederim
tahmini bazı sitelerde özellikle en uygunu hepsiburada da 320 tl civarı, lastik bayileri ve ana bayi kmlastikden bile uygun satıyorlar...
bunun haricinde aynı test lerde başarı gösteren yeni çıkan goodyear efficent grip performans serisinide öneririm...

nokian zg2 veya lansman fiyatıyla yeni çıkan nokian Line serisini şiddetle tavsiye ederim
tahmini bazı sitelerde özellikle en uygunu hepsiburada da 320 tl civarı, lastik bayileri ve ana bayi kmlastikden bile uygun satıyorlar...
bunun haricinde aynı test lerde başarı gösteren yeni çıkan goodyear efficent grip performans serisinide öneririm...
hepsiburda mı düşmanıma tavsiye emem artık o siteyi. 10 kuruşluk park ampulü göndercekler 50 kuruşluk masraf yaptım ve başvuru zamanını kaçırmışım...
nokiandan çoğu kişi şikayet ediyor diye duydum çabuk eriyomuş...

Ucuz olsun diyorsan Dunlop da bakabilirsin Topraam ama o kadar vermişken bencede Pzero:eek:key:

Ucuz olsun diyorsan Dunlop da bakabilirsin Topraam ama o kadar vermişken bencede Pzero:eek:key:
Yukaridaki linklerde kafam acayip karisti topraam pzero dan daha iyi olan kumholar falan war
En sonnda bisiklet lastigi takicam olucagi o...:confused:

Ekonomi diyorsan Petlas şuan bemin aracımda 18 inç jantlarımda takılı v desen gayette memmunum

Geri
Üst Alt