Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik tavsiyesi, değiştirmeli miyim? en ucuz hangisi?

wanted0000

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aşağıda lastiğimin resimleri var. sizce nasıldır? değiştirmeyi düşünüyorum.

Continental 225/45 R17 91W ContiSportContact 5 düşünüyorum. sizce nasıl bir lastiktir? bulabildiğim en uygun fiyat: Continental 225/45 R17 91W ContiSportContact 5 Oto Lastik - Oto Lastik - kliksa.com

daha ucuzunu nerden bulabilirim sizce?

birde bunun montajı kaç para tutar? rot balans da yaptırmak istiyorum?

e4a30cc2-7ccc-479f-905e-d5614df39bb3.JPG

68b91ff9-c485-492f-b1ba-3d9723dbe031.JPG

Kardeşim lastiklerin bitmiş okeye dönüyor acil değişilmeli buldugun fiyattan daha aşagısını bulanazsın diye düşünüyorum canından kıymetli degil sonuçta acil al derim kolay gelsin

Beni EDS'ler İYİ TANIR

kesinlikle cs5 ' den başka lastik bile bakma. 6-7 tane lastik aldım çeşit çeşit hiç biri bunun yerini tutmuyor. Son 3 lastiğim cs serisidir :) şaunda bende kullanıyorum ve çoğu insanabunu aldırdım memnunlar

kesinlikle cs5 ' den başka lastik bile bakma. 6-7 tane lastik aldım çeşit çeşit hiç biri bunun yerini tutmuyor. Son 3 lastiğim cs serisidir :) şaunda bende kullanıyorum ve çoğu insanabunu aldırdım memnunlar

tavsiyeler için tşkler, sizce mevcut lastiğin durumu nedir?

çokta iyi durmuyor ama kaç km oldu üzerinde yol yaptığınız?

Değiştirme zamanın gelmiş :) aylık kaç km yol yapıyorsunuz?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çok fazla değil max. bu yazıda geçirebilirsiniz ama maddi sıkıntı yoksa değiştirmenizi tavsiye ediyorum. Öncelik güvenliğiniz :)

Geri
Üst Alt