Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik tavsiyesi 215 x 45 x 16 *

hanifeoglu

Kayıtlı Üye
Selamlar,
Lastikler bitti ne tavsiye edersiniz
48.000 yaptim orjinallerle Bridgestone 215x45x16

Sizler ne kullaniyorsunuz
Nereden hesapli lastik alabilirim
1.2 tek kapi benzinli otomatik arac

Hankook veya nokian öneririm. Toyo ve kumho kullandım onlarda çok güzel ve yol tutuşları çok başarılı

Pirelli veya Continental tavsiye ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

lastik almadan evvel EU etiketini kontrol edin nokian lastikler iyi ancak bazı modellerinin yakıt verimliliği kötü (sizin ebatlarınızı bilmiyorum) en son testlerde birinci gelen michelin energy saver grnx ikincisi conti premiumcontact 5 sonra goodyear eff.grip. ebatlarınız için bu lastiklerin etiketlerini inceleyin ona göre karar verin derim. yeni etiket sistemine göre yakıt tüketimi için her seviye 100 km de 0.10-0.15 lt kadar ki bu 4-5 seviye fark olan lastikler için kullanım ömrü dikkate alındığında 1000 liradan fazla bir ekstra yakıt sarfiyatı anlamına gelebiliyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
kışlık ve yazlık nokian kullanıyorum,çok memnunum.
Şimdilerde Nokianın dörtmevsim lastiği var onu tavsiye ederim...

Continental contipremiumcontact 5 yada contisportcontact 5

continental diyorum ecocontact 5 var yumusak hamurlu bir lastik yol sesi kesinlikle yok

Geri
Üst Alt