Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik tavsiye

34kok15

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar 225/45/17 lastik olmak istiyorum ama her gittiğim lastikçi elindekini tavsiye ediyor işin içinden çıkamadım. Çok sert yada çok yumuşak olmayan 250-300tl arası lastik bakmaktayım. nakit te bridgestone s0001 xl :265tl, re050a:240tl,re002:255tl,re002 xl:260tl,kumho:195tl,continental:270tl,michelin:300tl,dunlop:250tl benim arada kaldığım s0001 ve t0001 tavsiyeleriniz için teşekkürler. ....,,,,.. 265

Yanlış bilmiyorsam Continental ve Mıchelin lastikleri çok yumuşak hamurdan diye biliyorum, benim araca 4 lastik alalı yaklaşık 10-15 gün oldu lastikçim orta sert lastik olarak bana Brigstone'nu tavsiye etti. Bende şuan onu kullanıyorum ve şimdilik memnunum.

Hangi serisini aldınız acaba ben s001 ile t001 arasında kaldım
Yanlış bilmiyorsam Continental ve Mıchelin lastikleri çok yumuşak hamurdan diye biliyorum, benim araca 4 lastik alalı yaklaşık 10-15 gün oldu lastikçim orta sert lastik olarak bana Brigstone'nu tavsiye etti. Bende şuan onu kullanıyorum ve şimdilik memnunum.

Tam olarak modelini hatırlamıyorum yalanda söylemiyeyim fakat potenza 2001 gibi bişi yazıyordu lastiklerde, belki o 2 ''S'' de olabilir emin değilim :)

Continental,Nokian,Yokohama öneririm..

Continental in contisportcontact lastiklerini yeni aldım cok memnunum,özellikle ıslak frenleme ve virajlarda çok iyi..Nokian ise reklama cok para harcamayan ama lastik testlerinde hep üst sıralarda yer alan ve dünyanın bir çok markasına hammadde saglayan firmalardan biridir,özellikle kış lastikleri sınıfının en iyilerindendir..Yokohama Advan V3 asimetrik dizayn lastikler performans üzerine yapılan autobild testlerinde takımı 2000 € olan Vredrestein lastiklerinden sonra ikinci sırayı almıştır,ben 2 35 ile 2 55 ebatını bulamamıştım 2 25 ini büyük ihtimal bulursun..

Nokian ZG2 yazlık yada dört mevsim All Weather+ modelleri çok kalitelidir tavsiye ederim...

ben kumho kullanıyorum kaza yaptım kaldırıma cıktı aracım lastik patlamadı bile bana göre orta segment iyi lastik

Geri
Üst Alt