Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik sorunu

cato

Kayıtlı Üye
merhabalar 1.2 tsi ibizama dün jant ve lastik aldım ancak lastik satan arkadaş 195 45 r16 verdi sorun olur mu?

Bilmiyordum. Kendimi anlatan bir konu açtım

Ben tşk ederim. Can sıkıcı bi konuyla giriş yaptım foruma ama

Selam leon 1.6 sport up 16 jant 205.55 4 mevsim lastik bulabilirmiyiz.
İstanbul anadolu yakasi?

Ne yapabiliriz bu lastikle ilgili ne gibi sorun yaratır bilgisi olan var mıdır?

merhabalar 1.2 tsi ibizama dün jant ve lastik aldım ancak lastik satan arkadaş 195 45 r16 verdi sorun olur mu?
Merhaba çok büyük sıkıntı olmaz jant ET değeri ince ise bu lastikleri vermiştir sıkıntı yaşamazsın rahatlıkla kullana bilirsin

• Beğen
Reaksiyonlar: cato
orj. lastikleri 175 70 r14 dü lastik ebat sitesinde -3,1.. gibi bi karşılaştırma değeri çıkıyor o aklımı biraz karıştırdı motoru yorma gibi bi durum olur mu acaba gerçi ebat küçüldüğü için sanmıyorum verdiği güç ile lastiği döndürmesi daha rahat olur diye düşünüyorum ama yanlış mı düşünüyorum soru işareti oldu.

tek kişi varken çok sorun olmaz ama 3-4 kişi varken biraz performans degişikligi olur ve birazdada yaktırır :)
[doublepost=1487598452,1487598385][/doublepost]
Selam leon 1.6 sport up 16 jant 205.55 4 mevsim lastik bulabilirmiyiz.
İstanbul anadolu yakasi?
marka fark edermi ?

Geri
Üst Alt