Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik sesini azaltma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yunus'um o fitil olayını yaptıktan sonra ne kadar iyileştiğini psikolojik olarak değil de objektif olarak yazmayı unutma merak ettim çok.. :)

Ayberk yeni iddian Leon'dan çok İbiza Cupra mı var diyosun yani..
iyimiş varsın çok olsun hiç bi önemi yok da abartmaya gerek yok ya artık göz var izan var.. :)
bu arada küçümsediğin "1.4" 180hp Cupra pistlerde neler yapmış baktın mı internetten..
"pist"ten sokaklara inmiş versiyona göre kimlerle mücadele vermiş ve geçmiş kendi üretim tarihleri arasındaki rakiplerine göre.. :) ;)

emre konuştuğumuz gibi, toledodakiler gece karanlığındaki göz kararıyla uycak gibi durmuyor pek, ancak o incelikte kaliteli fitiller ile çözebilirsin diye düşünüyorum, ama motor sesi falan olmayınca yol sesi batıyor insanın kulağına :)

Yunus'um o fitil olayını yaptıktan sonra ne kadar iyileştiğini psikolojik olarak değil de objektif olarak yazmayı unutma merak ettim çok.. :)

Ayberk yeni iddian Leon'dan çok İbiza Cupra mı var diyosun yani..
iyimiş varsın çok olsun hiç bi önemi yok da abartmaya gerek yok ya artık göz var izan var.. :)
bu arada küçümsediğin "1.4" 180hp Cupra pistlerde neler yapmış baktın mı internetten..
"pist"ten sokaklara inmiş versiyona göre kimlerle mücadele vermiş ve geçmiş kendi üretim tarihleri arasındaki rakiplerine göre.. :) ;)
Cupra TDI şu an 2. el piyasasında olan bir araç. 10 Cupra TDI'dan 10'uda anında satılıyor, 100 Leon'un ancak 20 tanesi satılıyorsa Cupra TDI'ın daha çok satıldığı bir iddia değil kanun oluyor. Satış yüzdelerini kıyaslarsan Leon, Cupra TDI'ın yanına bile yaklaşamaz.
Şamandırası olmayan depoyu, elektrikli şamandıra diye araştırıp doğrusunu öğrendin mi hem? Heveslisin, ama öğrenmeye kapalısın. Yazdığım yorumlara (konu dışında) sorun varsa özel mesaj yoluyla bana ulaşıp, öğrenmek istediğin şeyleri öğrenebileceğini daha önce sana söyledim. Bilmemek ayıp değil; öğrenmemek ayıp. İnsanların konularını saptırıyoruz. Bu konuda sende titizlik göster.

Cupra TDI şu an 2. el piyasasında olan bir araç. 10 Cupra TDI'dan 10'uda anında satılıyor, 100 Leon'un ancak 20 tanesi satılıyorsa Cupra TDI'ın daha çok satıldığı bir iddia değil kanun oluyor. Satış yüzdelerini kıyaslarsan Leon, Cupra TDI'ın yanına bile yaklaşamaz.
Şamandırası olmayan depoyu, elektrikli şamandıra diye araştırıp doğrusunu öğrendin mi hem? Heveslisin, ama öğrenmeye kapalısın. Yazdığım yorumlara (konu dışında) sorun varsa özel mesaj yoluyla bana ulaşıp, öğrenmek istediğin şeyleri öğrenebileceğini daha önce sana söyledim. Bilmemek ayıp değil; öğrenmemek ayıp. İnsanların konularını saptırıyoruz. Bu konuda sende titizlik göster.

Ayberk üslübunda düzeltmeye gitmek zorundasın artık çünkü sabrım kalmadı..
"elektrikli şamandıra diye araştırıp doğrusunu öğrendin mi hem?" gibi ukalaca bi cümleyi anama babama kurdurtmuyorum sana mı izin vericem..kendini ne sanıyosun bilmiyorum ama ben dahil bu forumda kimseyi yargılama yafta yapıştırmaya vs. hakkın yok..TDI'ın ne kadar sattığını araştırıp kendince rakamlarla ilginç laf yarışlarına gireceğine açıp forum kurallarını okumanı rica ederim..kanun koyucu da olma başımıza artık..

hea diyebilirsin ne dedim ki..
açıp özellikle bana yazdığın mesajları okuyabilirsin..bundan sonra koyduğun yanlış virgül olsa bile kredini yeterince tükettin bu tarafta..o nedenle deme bile..
hea diyebilirsin en ufak bişi yapmadım..
yaptın.
hea diyebilirsin senden mi öğrencem forum kurallarını gerekirse evet..
ne dedin öğrenmemek ayıp aynen öyle..

laf oyunlarına da başlama sakın da kirlenmesin konu.. ;)

beyler konu cupra TDI mı cok satıyor leonmu çok satıyor değil herkesin altındaki araba en iyi arabadır öyle olmasa almazdık zaten daha iyisinide alana kadar en iyi araba altınızdaki arabadır bu yüzden bu konuları birbirimiz kıracak şekilde konuşmayalım

konuda gereğinden fazla tartışılıp daha farklı fikirler doğuramadıgı için yeterince gerekli cevap yazıldıgını düşünüyorum amacından saptıgına göre lastik sesiyle ilgili hepimiz kelimeleri tüketmişiz bir başka konuda görüşmek üzere;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt