Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik sesini azaltma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ayberk ben verdiğim paraya göre çok güzel bir araç aldığımı düşünüyorum sen ister beğen ister beğenme herkes senin beğendiğin şartlarda araç bakmak zorunda değil.

ne kadar yerine göre yerden yere vursamda eski araçlarımda beğendiğim bazı şeyler olmasada şuan benim ihtiyacımı bundan daha iyi karşılayan başka bir araç yok ve severek zevkle biniyorum bundan ötesi yok.

ayberk ben verdiğim paraya göre çok güzel bir araç aldığımı düşünüyorum sen ister beğen ister beğenme herkes senin beğendiğin şartlarda araç bakmak zorunda değil.

ne kadar yerine göre yerden yere vursamda eski araçlarımda beğendiğim bazı şeyler olmasada şuan benim ihtiyacımı bundan daha iyi karşılayan başka bir araç yok ve severek zevkle biniyorum bundan ötesi yok.

Sonunda seveceğini biliyordum :)

Herkes istediği kararı vermiş ve almış bu V-tec aldım ama alt devirde ölüyüm dizel alıp torkun tadına mı baksaydım yada 1.6 aldım ama yakıyo gitmiyo 1.4TSI beklesemiydim muhabbetleri böyle gider :) Bence seçimlerinizi yargılamak yerine seçtiğiniz şeylerin pozitif yönlerini düşünün biraz mutlu olmaya çalışın....
İbiza Cupra TDI olayına gelince azcık daha güzel bir tipi olsaydı zaten insanlar seçerdi o aracın sadece giderine bakıyo herkes tasarım pek beğenilmiyo bu bir gerçek....
Emre ben izolasyonun büyük ölçüde işe yarıyacağını düşünüyorum gene de sen bilirsin. sonradan fitil olayı zor olur gibi geliyo yapta görelim kardeşim :D

pederin aklına yattı sınavlar geçsin rahat br zaman lazm. aslnda ankarada sanayiyi falan gezip fikir edinmem gerek.

Ben böyle birşey kastetmedim zaten Emre :) İstediğin araca bin banane. Bende kimsenin bindiği aracı övmek için yorum yapmak zorunda değilim. Beğenmiyorum, yorumlarımda bu yönde. Sen beğenip almışsın, saygı duyarım. Sizde benim yorumlarıma saygı duymalısınız.

---------- Post added at 14:29 ---------- Previous post was at 14:24 ----------

Herkes istediği kararı vermiş ve almış bu V-tec aldım ama alt devirde ölüyüm dizel alıp torkun tadına mı baksaydım yada 1.6 aldım ama yakıyo gitmiyo 1.4TSI beklesemiydim muhabbetleri böyle gider :) Bence seçimlerinizi yargılamak yerine seçtiğiniz şeylerin pozitif yönlerini düşünün biraz mutlu olmaya çalışın....
İbiza Cupra TDI olayına gelince azcık daha güzel bir tipi olsaydı zaten insanlar seçerdi o aracın sadece giderine bakıyo herkes tasarım pek beğenilmiyo bu bir gerçek....
Emre ben izolasyonun büyük ölçüde işe yarıyacağını düşünüyorum gene de sen bilirsin. sonradan fitil olayı zor olur gibi geliyo yapta görelim kardeşim :D

Şu an Leon'dan çok daha fazla satılan bir araç, Cupra TDI. Bu mu beğenilmiyor? İnternete düştüğü anda satılıyo. Ki görünüş zevk meselesi. Bana göre Leon ve yeni Civic HB, şu an en kötü dizayna sahip 2 otomobil.
İnsanlarda spor dizel gibi bir beklenti var. Hemde uygun fiyata. Cupra TDI bu ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor. Leon arayan birisi zibille Leon bulabilir. Cupra TDI'ı istediğiniz zaman alamazsınız da. Çünkü çok satılıyor. Satılığa çıkarıldığı anda birileri kapıyor. Demekki Leon'dan çok beğeniliyo..

yani diorsunki ortalıkta leondan daha fazla cupra tdi var :)

araç bulamama sebebi ortalıkda satılacak bir cupra tdi olmaması olabilirmi :)

herşeyden öte bir ibiza ibizadır isterse 1000 bg olsn alt sınıf araç olmaktan asla kurtulamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt