Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

lastik sesini azaltma

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında mayham85 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    arkadaşlar geçen gün dikkatimi çekti. leonlarda kapı fitilleri yeterli değil gibi. özellikle yağmurlu zamanlarda marşpiyelin üzeri ciddi şekilde su ve çamur oluyor kapı ile marşpiyel arası ise baya bir açık. eğer su giriyorsa aynı yerden havada giriyordur ve buda ses yapar diye düşünüyorum. oraya fitil taktırma şansımız varmı yani bu konuda bilgisi olan?

---------- Post added at 14:37 ---------- Previous post was at 14:34 ----------

akşama aklımdaki yerler için iki resim çekip eklerim :)

2. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Evet bende cevapları merak ediyorunm

3. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    alp bence leonun yolda ses almasının en büyük sebeplerinden birisi lastik sesi ve fitil taktırarak önüne geçebilirim gibi gelio bana.

4. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    yunus olsa bile dışardan fitil alıp yapabilirsin.orjinal birşey yoktur.

5. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    haklısın abi. gerçi ben orjinal eski toledolarınki uyabilir diye düşündm ama olsada pahalıdır gibi :)

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Yunus bu işlerden en iyi Sonax anlar kardeşim..

7. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    sanayiye gidecen kivre metreyle her çeşit fitil bulabilirsin orayı tamamen basacak bir fitil bulacaksın dışardan görünmeyecek şekilde nekadar çok yeri fitil yapabiliyorsan yapacaksın çamurluk ön kapı arasını bile kapatabilirsin ama bunları yaptıgında hava sıkışmasından dolayı kapı şuan oldugu gibi kendiliğinden kapanmayabilir

8. leoni

leoni SCW Üyesi

278
    0
    16
    bence sonradan yapılacak filtreleme işlemi kapı ayrlarını etkileceğinden daha fazla ses ve su alma problemide olasıdır.

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    zaten Yunus'um izolasyon için Sonax aracın altını davlumbazları vs. gayet güzel yalıtıyo fiyat ne olur deme bilmiyorum ama tahmin 700 falan olur aşağı yukarı herhalde..

10. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Walla çok eleyip sık dokuyorsunuz bu kadar olmayın :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş