Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik secimi

Lastik seciminiz ve neden tercih ettiniz

• Bridgestone

Kullanılan: 35 25.0%
  • Lassa

Kullanılan: 8 5.7%
  • Kumho

Kullanılan: 11 7.9%
  • Dunlop

Kullanılan: 18 12.9%
  • Michelin

Kullanılan: 39 27.9%
  • Syron

Kullanılan: 0 0.0%
  • Goodyear

Kullanılan: 4 2.9%
  • Continental

Kullanılan: 9 6.4%
  • yokohama

Kullanılan: 3 2.1%
  • Pirelli

Kullanılan: 13 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byefsane

Kayıtlı Üye
Değerli Scw üyeleri benim merak ettiğim bir husustan dolayı böyle bir konu actım sizlerden kullandığımız lastik markasını ve kullandığınız lastik markasını tercih etme sebebinizi soruyorum şimdiden teşekkürler

İlk ben yazayım suan aracımızda pirelli var orj lastikleri ancak ben dunlop dedim kesinlikle tavsiye ediyorum

ben syron aldım ama iyi olduğundan değil çabuk eriticem para boşa gitmesin :D Syronlar hallolunca tercihim Dunlop Sport MAxx olucak büyük ihtimalle..

birdgestone adrenalin r001 muhteşem lastik her yönüyle güzel

Dunlop Sport Max kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim...

ya gerçekten yol sesi az vede iyi yol tutan lastik hangisidir.....leon için...

Gökhan her lastik başlangıçta çok iyidir, önemli olan bu verimliliğin süresidir. Yol sesini fazla alan lastik sert ve dayanıklı lastiktir, sesi az olan ise yumuşak hamur ve çabuk biten lastiktir. Yani ya sesten ödün verecen yada süreden. Her ikisi de aynı anda olmuyor.

Ben aracı aldığımda impetus sport vardı, gürültüsüne dayanamadım ve 65bin km kullanıp çöpe attım ve hala diş vardı. Ardından Conti sportcontac3 aldım, ses inanılmaz azaldı tutuşu da çok iyiydi ama 20binden sonra lastiğin özelliği nerdeyse kalmadı. 45binde nerdeyse düzleşen tabanları yüzünden contileri çöpe atıp yeniden Lassa impetus sport aldım. Önce güvenlik, sonra konfor diyorum.

Gökhan her lastik başlangıçta çok iyidir, önemli olan bu verimliliğin süresidir. Yol sesini fazla alan lastik sert ve dayanıklı lastiktir, sesi az olan ise yumuşak hamur ve çabuk biten lastiktir. Yani ya sesten ödün verecen yada süreden. Her ikisi de aynı anda olmuyor.

Ben aracı aldığımda impetus sport vardı, gürültüsüne dayanamadım ve 65bin km kullanıp çöpe attım ve hala diş vardı. Ardından Conti sportcontac3 aldım, ses inanılmaz azaldı tutuşu da çok iyiydi ama 20binden sonra lastiğin özelliği nerdeyse kalmadı. 45binde nerdeyse düzleşen tabanları yüzünden contileri çöpe atıp yeniden Lassa impetus sport aldım. Önce güvenlik, sonra konfor diyorum.

faruk abicim bende bridgestone turanza var ses sadece yeni mıcır asvaltta rahatsız ediyor ama sıfır asvaltta vallaha uçaktan daha sessiz...ama araç 21 000 de arkalar orijinal gibi ama önlerin yanları çok yıprandı ortalar orta dereceli ama yan yüzler çok asındı...sanırım virajlara hızlı giriyorum da ondan....bridgestone ler de kalite nasıl bilen varmı:)

faruk abicim bende bridgestone turanza var ses sadece yeni mıcır asvaltta rahatsız ediyor ama sıfır asvaltta vallaha uçaktan daha sessiz...ama araç 21 000 de arkalar orijinal gibi ama önlerin yanları çok yıprandı ortalar orta dereceli ama yan yüzler çok asındı...sanırım virajlara hızlı giriyorum da ondan....bridgestone ler de kalite nasıl bilen varmı:)

Gökhan her bakımda lastiklerin tamamını ön arka yaptırman gerekli, lastiklerin birlikte aşınması ve güvenlik için bu çok faydalı. Servise söylemezsen bunu yapmıyorlar. Senin de ön arka yaptırma zamanın gelmiş anlattıklarına bakılırsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt