Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik secimi

Lastik seciminiz ve neden tercih ettiniz

• Bridgestone

Kullanılan: 35 25.0%
  • Lassa

Kullanılan: 8 5.7%
  • Kumho

Kullanılan: 11 7.9%
  • Dunlop

Kullanılan: 18 12.9%
  • Michelin

Kullanılan: 39 27.9%
  • Syron

Kullanılan: 0 0.0%
  • Goodyear

Kullanılan: 4 2.9%
  • Continental

Kullanılan: 9 6.4%
  • yokohama

Kullanılan: 3 2.1%
  • Pirelli

Kullanılan: 13 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
brıdgestone potenza s-03 pp kullanıyordum yenılerı yıne brıdgestone potenza s001

2006da pirelli p7 ile gelmişti arabam,hiç sevmiyodum pirelliyi fakat bir kere bile sıkıntı yaşatmadı bana 30bin km,2007de 16jantlara dunlop taktım örj ölçülerde ve pirelliden biraz daha iyiydiler.2008de 215 45 17 dunlop sp aldım lastikler cidden mükemmel ötesiydi yol tutuşda fakat haliyle 55yanaklı diğer lastiklerimden daha fazla ses alıyo içeri(bu 3lastikde 5lik yaylarla kullanıldı)yaklaşık 20gün önce 225 40 18 thunderer marka 0 aldım lastikleri,araba sağa sola kaçmıyo arkasını falan atmıyo son derece stabil yolda fakat buna coiloverların etkisi de büyük mutlaka,5lik yaylar ile ne yaparlar bilmiyorum..Şahsi görüşüm Leon'da lastikler kesinlikle Dunlop olmalı gerek yaylı gerek yaysız Dunlop 10numara:eek:key:

ADAC kurumunun testlerini okurum, oradaki sonuçların, kendi öncelik sırama göre en iyisine bakarım, önceliği:
1. Islak zeminde
2. Kuru zeminde frenleme
3. Lastik ömrü ne veririm.
Tüketim ve fiyat verisi benim için önemsiz.

biraz sert ama bence adrenalin dünyanın en iyi lastiği..

biraz sert ama bence adrenalin dünyanın en iyi lastiği..

bence adrelin performans açısından mükemel ötesi bi lastik ama 25000 km sonra müthiş rahatsız edici bises çıkarıyor
bende ilk leon sportup vardı ilk lastikler adrenalindi performans müthişdi .

Bridgestone deneyelim dedik bu seferde... Soğukları görünce lastik resmen metalin üzerinde gidiyorum böyle bi sertleşme yok... Michelin güzel ama ondada yanak sorunu var bence... Sürekli baloncuk yapıo nedir anlamadım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt