Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik secimi

Lastik seciminiz ve neden tercih ettiniz

• Bridgestone

Kullanılan: 35 25.0%
  • Lassa

Kullanılan: 8 5.7%
  • Kumho

Kullanılan: 11 7.9%
  • Dunlop

Kullanılan: 18 12.9%
  • Michelin

Kullanılan: 39 27.9%
  • Syron

Kullanılan: 0 0.0%
  • Goodyear

Kullanılan: 4 2.9%
  • Continental

Kullanılan: 9 6.4%
  • yokohama

Kullanılan: 3 2.1%
  • Pirelli

Kullanılan: 13 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
peder arabayı aldıgımda , marshal taktırdı bana elimde olmasada taktık işte :( 3000 km oldu kış - yağmur - çamur - karda hep sürdüm bakalım hala kullanıyorum .... kotu bi marka tercihi yapmak zozrunda kaldım babam yuzunden ama kullanıyoruz işte ... performans'a gerek yok , güvenlik önemli !

Arabamın ustunde pirelli p7 gelmiş onceki cupralarda bridgestone var dı :(

araban geldi ya ona şükret bence safa :D hayırlı olsun kardeşim

ben lastikleri yeni değiştirdim 400 km oldu daha tam kıvamını almadı ama yol tutuş açısından memnunum şimdilik. lastiklerimin markası Kumho Ecsta 225/40/18. tavsiye edeceğim lastik; Hankook Ventus Evo V12 ödül almış bi lastik 0 ses, efsane yol tutuş, az tüketim diye duydum :)

Yakıt tüketimini azalttığı ve yol sesini iç mekana hiç almadığı için Michelin Energy saver greenX diyorum ve kullanıyorum :)

bridgestone ve michelin başı çekiyor, SCW gerçekten aracına önem gösteriyor.

bence bridgeston re 050 adrenalin alternatif olarak dunlop sp sport max olabilir

araban geldi ya ona şükret bence safa :D hayırlı olsun kardeşim

ben lastikleri yeni değiştirdim 400 km oldu daha tam kıvamını almadı ama yol tutuş açısından memnunum şimdilik. lastiklerimin markası Kumho Ecsta 225/40/18. tavsiye edeceğim lastik; Hankook Ventus Evo V12 ödül almış bi lastik 0 ses, efsane yol tutuş, az tüketim diye duydum :)

Sağol efecim aynen bende ole yapcam pekte kötü değil Pirelli p7 aslında

ben oylama yapamadım..çünkü benim lastiğim orda yok..aracı aldığımda üzerinde federal yönlü lastik vardı..2 si yeni 2 si eski idi sonra biri yarıldı 4 tane yeni aldım..
nexen n6000 var şu an üstünde

Michelin Pilot Sport 3 kullanıyorum kendi aracımda, memnunum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt