Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik secimi

Lastik seciminiz ve neden tercih ettiniz

• Bridgestone

Kullanılan: 35 25.0%
  • Lassa

Kullanılan: 8 5.7%
  • Kumho

Kullanılan: 11 7.9%
  • Dunlop

Kullanılan: 18 12.9%
  • Michelin

Kullanılan: 39 27.9%
  • Syron

Kullanılan: 0 0.0%
  • Goodyear

Kullanılan: 4 2.9%
  • Continental

Kullanılan: 9 6.4%
  • yokohama

Kullanılan: 3 2.1%
  • Pirelli

Kullanılan: 13 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Conti sport contact 3.. ama yumuşak hamurlu bir lastik geçen gün içine vida almıştı:) Cupralarda dunlop standart eliyor sanırım ve leona en uygun lastik dunlop deniyor..

Kaan yapma be dostum, contiler konforlu ama ömrü az lastiklerdir. Senin izlenimlerin neler, ne kadar oldu lastiklerle mesafen? Ben bir daha bu markaya yanaşmam, fiyatına bakınca bişey zannediyorsun ama beni çok üzdüler.

motor gücünü asfalta en iyi aktaran lastik hangisidir sizce?

motor gücünü asfalta en iyi aktaran lastik hangisidir sizce?

her yeni lastik performansının üstündedir. Önemli olan 40binden sonra da hala tutabiliyor mudur orasıdır. Fiyat gözetmiyorsan Michelin, ucuz olsun diyorsan bir dünya seçenek var.

cayır cayır sardırıyor ve alışkanlık haline getirdiysen sana lastik önermemiz zor be abicim:) şaka hee sakın alınma, saygılar. Sert hamur lastikler sanırım ömrü daha uzun menzilli olacaktır ama yanında gürültüyü de alıyorsun malesef.

yok be kardeşim niye alınayım. mümkün olduğunca sardırmamaya özen gösteriyorum ama 1. ve 2. viteste bunu başarmak zor oluyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt